תביעה חברה אבטחה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • אופיר

  נשלח ע"יאופיר 18:13, 17 בנובמבר 2013

  שלום עבדתי בחברת שמירה שהיה לי בה טוב ואז פנה אליי חבר והציע לי שיש חברה שצריכה עובדים דחוף דחוף ומוכנה לשלם יותר כסף ואמר לי תיגש לראיון ניגשתי לראיון לאחר שיחה אם האחראי הובטח לי שישלמו לי יותר ממה שאני מקבל בחברה הקודמת כדאי שאני יעזוב במיידי אפילו שלחו אליי מכפר שמריהו לראשון לציון הסעה שאני יגיע בשביל העבודה אבל מה שלא אמרו לי שזה זמני עד שהוא ימצא עובדים אם נשק אני הגעתי לעבודה יום יום בזמן בשעות שהייתי אמור לעבוד גם בימים שהייתי אמור להיות בחופש שקראו לי לעבודה הגעתי לפני כחודשיים שלוש עבדתי באחד הסניפים שלהם ובאחד מן הימים קיבלתי שיחת פלאפון מהאחראי שעשו לי ביקורת ונכשלתי בה שבעצם זה לא היה תרגיל הוא רצה להכניס מישהו אם נשק ואז הוא העביר אותי לסניף אחר בסניף הזה עבדתי חודשיים והסיפור חזר על עצמו הוא אמר שעשו לי ביקורת ונכשלתי בה ושהתעקשתי לדעת מי עשה לי תביקורת ובמה נכשלתי נאמר לי שלא היה לי ביקורת מצאנו מישהו אם קורס מתקדם ונשק ודרך הודעה הודיעו לי שאתה לא יכול להגיע יותר לעבודה עבדתי שם במשך 5 חודשים ללא בעיות אבקש לדעת האם יש מקום לתביעה תעזרו לי בבקשה

  השב
 • 15:30, 19 בנובמבר 2013

  ניכר כי החברה התנהלה מולך בחוסר תום לב, כמו כן, אם פוטרת ללא שימוע וללא מתן הודעה מוקדמת, הפיטורים נעשו שלא כדין והינך יכול לתבוע בבית הדין לעבודה.
  073-2505373

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.