שימוע תקין ? - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • סער

  נשלח ע"יסער 09:18, 8 בדצמבר 2013

  בוקר טוב, אני עובד כ חודשיים בסניף חדש של סוכנות ביטוח בנתניה . מנהלת הסוכנות מתעקשת לשלם משכורות ב15 לחודש ועוד בצ'ק עם קרוס . לאחר שהתלוננתי בפניה - לא בצורה מתלהמת ,היא זעפה פנים ומאז המצב לא היה כמקודם. הסברתי לה את המשמעות שיש לי צ'קים שאני לא יכול לשנות את מועדם ויש לי הוראות קבע והלוואות ב10 וב 9 לכל חודש. ביום חמישי בערב ראיתי שיחה שלא נענתה מהמנהלת שלי,חזרתי אליה . אמרה במילים אלו " אני רוצה להזמין אותך לשימוע ביום ראשון ,שיהיה לך סוף שבוע נעים " כך בדיוק התנהלה השיחה . על מה השימוע? מה ההאשמות נגדי ? לוט בערפל ... אני מעוניין להשאר במקום העבודה הנוכחי שלי, ולכן מנסה בכל דרך לשכנע את המנהלת לגלות גמישות מחשבתית . א. האם ההזמנה לשימוע הייתה חוקית ? בברכה סער שיהיה שבוע מקסים :)

  השב
 • 11:38, 8 בדצמבר 2013

  ההזמנה לשימוע לא הייתה תקינה שכן יש לזמן בכתב ולפרט את סיבת הזימון. כמו כן, גם תשלום שכר ב- 15 לחודש אינו תקין ומהווה הלנת שכר.
  073-2505373

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.