דיני עבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • ולרי (שם בדוי)

נשלח ע"יולרי (שם בדוי) 07:30, 22 בדצמבר 2013

שלום. אני עובדת קופאית. נתקלתי במקרה שלקוחה שילמה בשיק מוכן וחתום על ידי משהו וקיבלה אישור על זה מי קופאית ראשית ללא הצגת תעודה מזהה. הקניה שלה היתה בסכום הרבה יותר גבוה מהסכום שצויין בציק ואני העברתי בטעות את כל הקניה שלה בשיק שהיה בסכום הרבה יותר קטן מהסכום של הקניה . היא לא שאלה כמה כספים היא צריכה להוסיף ופשוט לקחה חשבונית להלכה. עכשיו מקום העבודה שלי מחייב לשלם אותי את ההפרש. הם טוענים שייצרו קשר עם האנשים שמצויינים בציק אך אלה לא נותנים להם שום מידע לגבי הגברת שעשתה את הקניה. האם אני יכולה לדרוש ממקום העבודה שלי את השם והטלפון שרשומים בצק על מנת לטפל בנושא? האם קופאית ראשית חייבת גם לכסות חצי מהסכום בגלל שהיא אישרה להעביר צק על שם משהו אחר ללא הצגת תעדה מזהה?

השב
  • 11:32, 26 בדצמבר 2013

איני סבור כי עליך לשאת בכיסוי ההמחאה. אם מדובר במקרה קשה דיו, על מנהל המקום להחליט על פיטוריך, אולם לקנוס אותך בסכום אינו סביר.
    073-2505373

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.