התנהגות בוס חדש בעבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • סמדר

  נשלח ע"יסמדר 19:51, 22 בדצמבר 2013

  אני עובדת בחברה כ-7 שנים לפני כ-3 חודשים הגיע אלינו מנהל ישיר בתפקיד מנהל מכירות . התנהגותו מאד משפילה באחד הויכוחים ביננו הוא ניבל את הפה בצורה מחפירה , באחת הפעמים אפילו היו מילים מיניות בוטות -לפני ,ולפני עוד עובדת . כשהתלוננתי בפני המנהל הוא הסתפק בזה שאנו לא נדבר , רק דרך מייל .. ולא התייחס כלל ליחס המשפיל שלו . יש לציין שאת השיחה שהיתה לנו עם המנהל הקלטתי והכל מתועד . והוא אכן אישר שהוא קילל אותי (''לא כלבה מסריחה -אלא רק כלבה'' ) אנא עיזרו לי מה לעשות בנידון . אני לא רוצה להתפטר ולהפסיד את זכוייתי , מה עוד שהוא עובד רק 3 חודשים ...help

  השב
 • 11:57, 29 בדצמבר 2013

  הינך זכאית לסביבת עבודה נטולת רמיזות מיניות (הטרדה מינית) והתעמרות, האם יש לך אפשרות לדבר עם מנהל/ת משאבי אנוש?
  מומלץ לפנות למחלקת משאבי אנוש ולהעלות על הכתב את הדברים שציינת ובמידה והעניינים לא יטופלו, ייתכן מאוד ותוכלי להתפטר בדין מפוטר (קרי תוך קבלת פיצויי פיטורים) עקב נסיבות שבהן אין לדרוש מעובד להמשיך בעבודתו.
  בכל מקרה משרדי עומד לרשותך בעניין זה.
  073-2505373

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.