הבטחה לתעסוקה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אבי

נשלח ע"יאבי 12:55, 25 בדצמבר 2013

אני מובטל. הובטח לי בע"פ מלפני חודש + שהתקבלתי למשרה בחברה להתקנות חשמל. במהלך התקופה נאמר לי במפורש פעמיים שהתקבלתי ואין צורך בחיפוש עבודה וזאת ע"י מנהל חטיבת ההתקנות באותה חברה שהוא גם היה המראיין למשרה הפנויה. מאז הוחתמתי על הסכם עבודה ונוהלי החברה והובטח לי בשלישית כי תאריך ההתחלה המשוער יהיה ב- 23 בדצמבר. מאז מנסה אני לברר היכן הדברים עומדים ויש התעלמות מוחלטת מפניותיי בטענה כי יחזרו אלי אך לא דובים ולא יער. בינתיים אני תלוי בין שמים לארץ ללא הכנסה , ושאלתי האם על סמך הבטחה בע"פ ועל סמך המסמכים המעידים על ההבטחה בע"פ ניתן לתבוע שכר על אותם הימים בציפייה לתחילת התעסוקה. במידה וכן ארצה לדעת אם התביעה דרך בית דין לעבודה או בית דין לתביעות קטנות ( הסגירה לשכר שנעשתה הייתה על סך 17000 ש"ח ברוטו לחודש ). תודה מראש

השב
  • 12:46, 29 בדצמבר 2013

כן ניתן לתבוע הפרה של חוזה עבודה בבית הדין לעבודה.
    073-2505373

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.