דיני עבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • מיכל

נשלח ע"ימיכל 19:21, 1 בינואר 2014

שלום רב התקבלתי לעבודה לפרויקט של חודש לפני שבועים וחצי .... התחייבתי לעבודה חתמתי על מלא מסמכים וקיבלתי שיבוץ לעבודה עברתי הדרכה של יום של שעתיים. והיום יצאתי לעבוד זה 3 פעמיים בשבוע אחרי המשמרת של היום עבדתי עם עוד מישהי , ואז אחרי שסיימתי את המשמרת התקשרו אלי לומר לי שנעשתה טעות ואני לאט יעבוד כי שיבצו שניים לאותו מקום . ואותה קיבלו לפני א. האם זה חוקי ככה לומר לי ללכת ב. האם להם אין מחוייבות כלפי שחיכיתי שבועיים שלוש לפרוייקט הנ"ל ג. האם יש עילה לתביעה? מה אני אמורה לעשות כאמא לילד ? שהסתמכתי על העבודה הנ"ל מדובר החברה מוכרת האם יש לי זכות שילחו לי את ההסכם שאני חתומה עליו? צתודה

השב
  • 11:38, 5 בינואר 2014

אם התחייבו בפניך לחוזה לתקופה קצובה, והמעסיק הוא שמסיים בטרם סיוםה חוזה את ההעסקה, ניתן לטעון כי החברה מפרה חוזה.
    073-2505373

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.