• מילי

    נשלח ע"ימילי 11:12, 29 בינואר 2014

    שלום רב, החליטו להחתים את כל העובדים במשרדינו החל מה1/1/14 על סעיף 14. אני יודעת שיש לו יתרונות אבל מבחינתי אני לא כלכך בטוחה ואשמח לשמוע לדעתך. אני עובדת במקום עבודתי למעלה משמונה שנים- מ2005, בשנה הראשונה ואף יותר לא הפרישו עבורי כלל וגם כשהחלו להפריש האחוזים היו מאוד נמוכים וכמובן גם המשכורת שלי. רק בשנת 2010 החלו להפריש לי אחוזי פיצויים 8.3%. האם במידה וכאשר אעזוב הם יצטרכו להשלים לי את השנים האלה למרות שאחתום על סעיף 14? האם ההשלמה היא לפי השכר שלפני שמונה שנים או לפי השכר כיום? האם במקרה שלי בכלל כדאי לי לחתום על סעיף 14? תודה מראש

    השב
  • 10:44, 2 בפברואר 2014

    סעיף 14 אינו חל רטרואקטבית ולכן תשלום הפיצויים יעשה תוך חלוקה לשתי תקופות שונות (לפני החתימה ולאחר מכן)..
    073-2505373

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.