מנהל קילל ואיים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • הבת של

נשלח ע"יהבת של 22:48, 22 בפברואר 2014

שלום רב, אמא שלי (נושקת לשנות ה50) עובדת מזה כ3 שנים כעובדת זוטרה ומסורה ברשת קמעונאית גדולה. במסגרת משמרת עבודה רגילה אחד המנהלים טען שסגרה את עמדתה בטרם הזמן, והחל לקלל ולאיים עליה. מילים כגון: "את אפס" "אם היית גבר הייתי שובר לך את הרגלים" וכד למשך מס דק' פשוט הושפלה מול כולם . אבקש לדעת מה הדרך הטובה ביותר שיש לפעול במקרה זה ? מחר אמורה להיות לה שיחה מול מנהל הסניף. והיום למרות המקרה הלכה לעבוד כרגיל. מהתייעצות טלפונית עם המשטרה הומלץ לפתוח תיק נגד המנהל. מיותר לציין שלעולם לא נתקלנו במקרה כזה ואנו(המשפ) פשוט מזועזעים, וחסרי אונים, הרי אין לה באמת לאן ללכת ויש משפ לפרנס. כיצד ומול מי יש לפעול במקרה של כזה? תודה מראש

השב
  • 16:18, 23 בפברואר 2014

אני מציע להתלונן בפני נציג הועד ולא בפני ההנהלה כדי למזער את הסיכוי שיפגעו בך.
    אם את יכולה, אז לפני שאת מתלוננת תקליטי את הסגנים בעזרת הטלפון כדי שיהיה תיעוד ולא תיקלעי למצב של מילה נגד מילה. זה מאוד יקל גם על הועד לפעול לשיפור המצב אם תהיה לו תחמושת כמו הקלטה.
    ניתן לראות בכך כהרעת תנאים מוחשית במקום העבודה.
    מומלץ לפנות לייעוץ משפטי,
    משרדנו עומד לרשותך.
    עו"ד אריק שלו
    arik.shalev@law-shalev.co.il
    ייעוץ אישי- .073-2505384

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.