עברתי בדיקה והרופא לא מצא את הגידול - פורום רשלנות רפואית בהריון ולידה

שאלה חדשה
 • אנה

  נשלח ע"יאנה 11:50, 30 במאי 2013

  עברתי בדיקה וגינאלית שהרופא סיכם אותה כתקינה וללא בעיה מיוחדת. לצערי הרב 3 חודשים אחרי הבדיקה נמצא שיש לי גידול ברחם וכעת אני נמצאת במהלכם של טיפולים כימותרפיים ואני אצטרך גם לעבור כריתה של הרחם. רופא אחר שבדק אותי אמר שבבדיקה הוגניאלית הרופא היה אמור לעלות על הגידול. אני עוברת סיוט ולא מאמינה שזה קורה לי ואולי היה נחסך ממני הסבל הזה שאני עוברת. האם המקרה שלי הוא מקרה של רשלנות של הרופא?

  השב
 • מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

  עו״ד גיל קלופשטוק,מנהל הפורום

  11:31, 31 במאי 2013

  אנה שלום, קודם כל שתהיה לך רפואה שלמה. ע״פ העובדות שתארת יתכן בהחלט שקיימת עילת תביעה בגין רשלנות רפואית. יש כמובן לפנות לעו״ד המתמחה בתחום, על מנת שיבדוק את המקרה ויפנה לרופא מומחה לצורך הכנת חוות דעת לעניין הרשלנות והנזק. חסרים בשאלתך מספר פרטים חשובים שבעזרתם ניתן יהיה להעריך בצורה יותר טובה את סיכויי התביעה ואת גודל התביעה. הינך מוזמנת ליצור איתי קשר טלפוני בטל. 09-8330033 או 052-8237030. כל טוב ורפואה שלמה, עוד גיל קלופשטוק.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורי גלבוע

מנהל הפורום: עו"ד אורי גלבוע

הבעלים והמייסד של משרד עו"ד אורי גלבוע ושות' שנוסד בשנת 1988. בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה הע
למידע נוסף

077-9968260 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד עמית אוריה

מנהל הפורום: עו"ד עמית אוריה

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1995. בעל משרד עצמאי בתל
למידע נוסף

072-3214945 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בכל העניינים הקשורים לרשלנות רפואית בהריון ולידה.
בפורום זה יינתן מענה לשאלות בנושא רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה לרבות: אי גילוי של מומים גנטיים במהלך ההריון, אבחון שגוי בבדיקת אולטרסאונד, תביעות בגין הולדה בעוולה, חוסר אבחון ו/או אבחון מאוחר של מצוקה עוברית, בעיות הקשורות למעקב ו/או לניטור במהלך הלידה (מוניטור), חוסר ביצוע או איחור בביצוע ניתוח קיסרי, בעיות הקשורות בלידה מכשירנית (לידת מלקחיים, לידת ואקום), פרע כתפיים הגורם ל "שיתוק ע"ש ארב" (ERB), פיגור שכלי, שיתוק מוחין C.P (קוואדרופלגיה, המיפלגיה) והקשר האפשרי בין מומים אלו לבין רשלנות רפואית בלידה.
הפורום יתייחס לכל שלבי הטיפול המשפטי בתיקי רשלנות רפואית בלידה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים והכנת חוות הדעת של המומחים הרפואיים (גניקולוגיים, נוירולוגים, ניאונטולוגים וכו') דרך הגשת התביעה, ניהול מו"מ וניהול ההליך בבית המשפט, ועד לסיום ההליך בפשרה או בפסק דין.

למדריך בנושא רשלנות רפואית בהריון ולידה