אחרי לידה בניתוח קיסרי הוכנסתי שוב לניתוח ואחריו אושפזתי בטיפול נמרץ מורדמת ומונשמת - פורום רשלנות רפואית בהריון ולידה

שאלה חדשה
 • שמרית

  נשלח ע"ישמרית 22:44, 8 בדצמבר 2013

  שלום ילדתי בניתוח קיסרי תאומיםלאחר כמה שעות הוכנסתי שוב לחדר ניתוח עקב דימומים כל הליך היה נראה לי מופרך מלכתחילה ולראיה לאחר הניתוח השני אושפזתי בטיפול נמרץ 4 ימים מורדמת ומונשמת לאחר שלא חזרתי להכרה לבסוף נאמר לי שזה היה בצקת בריאות מרוב כל חומרי הרדמה שניתנו לי האם עצם הניתוח החוזר או השתלשלות האירועים יש עילה לתביעה תודה מראש

  השב
 • מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

  עו"ד גיל קלופשטוק,מנהל הפורום

  11:21, 9 בדצמבר 2013

  שמרית שלום,
  לא פרטת בשאלתך מדוע לדעתך לא היה צורך בניתוח השני. מכל מקום, התשובה לשאלתך יכולה להינתן רק לאחר איסוף התיק הרפואי המלא, ובדיקה יסודית של כל השתלשלות העניינים, הן מהפן הרפואי והן מהפן המשפטי. כמו כן חשוב לברר האם כתוצאה מהארועים הנ"ל, נגרם לך נזק כל שהוא לצמיתות, שכן צריך גם לבדוק את נושא הכדאיות הכלכלית של התביעה.
  כל טוב

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורי גלבוע

מנהל הפורום: עו"ד אורי גלבוע

הבעלים והמייסד של משרד עו"ד אורי גלבוע ושות' שנוסד בשנת 1988. בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה הע
למידע נוסף

077-9968260 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד עמית אוריה

מנהל הפורום: עו"ד עמית אוריה

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1995. בעל משרד עצמאי בתל
למידע נוסף

072-3214945 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בכל העניינים הקשורים לרשלנות רפואית בהריון ולידה.
בפורום זה יינתן מענה לשאלות בנושא רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה לרבות: אי גילוי של מומים גנטיים במהלך ההריון, אבחון שגוי בבדיקת אולטרסאונד, תביעות בגין הולדה בעוולה, חוסר אבחון ו/או אבחון מאוחר של מצוקה עוברית, בעיות הקשורות למעקב ו/או לניטור במהלך הלידה (מוניטור), חוסר ביצוע או איחור בביצוע ניתוח קיסרי, בעיות הקשורות בלידה מכשירנית (לידת מלקחיים, לידת ואקום), פרע כתפיים הגורם ל "שיתוק ע"ש ארב" (ERB), פיגור שכלי, שיתוק מוחין C.P (קוואדרופלגיה, המיפלגיה) והקשר האפשרי בין מומים אלו לבין רשלנות רפואית בלידה.
הפורום יתייחס לכל שלבי הטיפול המשפטי בתיקי רשלנות רפואית בלידה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים והכנת חוות הדעת של המומחים הרפואיים (גניקולוגיים, נוירולוגים, ניאונטולוגים וכו') דרך הגשת התביעה, ניהול מו"מ וניהול ההליך בבית המשפט, ועד לסיום ההליך בפשרה או בפסק דין.

למדריך בנושא רשלנות רפואית בהריון ולידה