תפירה כפולה מרושלת ולא אסתטית אחרי ניתוח קיסרי - פורום רשלנות רפואית בהריון ולידה

שאלה חדשה
 • כרמית

  נשלח ע"יכרמית 11:19, 2 ביוני 2015

  לפני 5 שנים ילדתי בקיסרי נוצרה לי אינפקציה באיזור הניתוח אחרי הסבל שעברתי תפרו אותי בשנית כשגם בפעם השנייה עשו פאשלה אסתטית שעד היום אני סובלת בגללה. איך אני מתקדמת בנושא תביעה?

  השב
 • מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

  עו"ד גיל קלופשטוק,מנהל הפורום

  21:28, 7 ביוני 2015

  כרמית שלום,
  ראשית יש לאסוף את התיק הרפואי המלא, ולאחר מכן יש לפנות לרופא מומחה על מנת שיבדוק את התיק ויחווה דעתו לעניין הרשלנות. זאת יש לבצע בעזרת עו"ד המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית.
  במידה והמומחה הרפואי יתן חוות דעת לעניין הרשלנות, ניתן יהיה להגיש תביעה לבית משפט. חשוב להדגיש כי לא כל טיפול רפואי שגרם לתוצאה לא טובה מהווה רשלנות, ויש לבחון כל מקרה לגופו, הן ע"י עו"ד המתמחה בתחום, והן ע"י רופא מומחה.
  כל טוב, ואשמח לסייע במידת הצורך,
  גיל קלופשטוק, עו"ד
  טל. משרד 09-8330033
  טל. נייד 052-8237030

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורי גלבוע

מנהל הפורום: עו"ד אורי גלבוע

הבעלים והמייסד של משרד עו"ד אורי גלבוע ושות' שנוסד בשנת 1988. בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה הע
למידע נוסף

077-9968260 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד עמית אוריה

מנהל הפורום: עו"ד עמית אוריה

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1995. בעל משרד עצמאי בתל
למידע נוסף

072-3214945 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בכל העניינים הקשורים לרשלנות רפואית בהריון ולידה.
בפורום זה יינתן מענה לשאלות בנושא רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה לרבות: אי גילוי של מומים גנטיים במהלך ההריון, אבחון שגוי בבדיקת אולטרסאונד, תביעות בגין הולדה בעוולה, חוסר אבחון ו/או אבחון מאוחר של מצוקה עוברית, בעיות הקשורות למעקב ו/או לניטור במהלך הלידה (מוניטור), חוסר ביצוע או איחור בביצוע ניתוח קיסרי, בעיות הקשורות בלידה מכשירנית (לידת מלקחיים, לידת ואקום), פרע כתפיים הגורם ל "שיתוק ע"ש ארב" (ERB), פיגור שכלי, שיתוק מוחין C.P (קוואדרופלגיה, המיפלגיה) והקשר האפשרי בין מומים אלו לבין רשלנות רפואית בלידה.
הפורום יתייחס לכל שלבי הטיפול המשפטי בתיקי רשלנות רפואית בלידה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים והכנת חוות הדעת של המומחים הרפואיים (גניקולוגיים, נוירולוגים, ניאונטולוגים וכו') דרך הגשת התביעה, ניהול מו"מ וניהול ההליך בבית המשפט, ועד לסיום ההליך בפשרה או בפסק דין.

למדריך בנושא רשלנות רפואית בהריון ולידה