השלכות של שיקום על תביעת ביטוח - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
  • אלעד

נשלח ע"יאלעד 09:52, 11 באפריל 2013

שלום רב לעו"ד אמגור! מזה תקופה ארוכה הייתי מוגבל בפעילות גופנית ויציאה מהבית כתוצאה מהמיפלגיה, כך שלא יכולתי לעבוד. תבעתי את חברת הביטוח כדי לממש את הפוליסה שלי וקיבלתי מהם סכום כסף רב עבור אובדן כושר עבודה. כעת אני מתעתד להתחיל עבודה חדשה בתחום שבו מוגבלותי לא תפריע. האם יכולים לשלול ממני את הכסף שקיבלתי מהביטוח (או את חלקו)? תודה

השב
  • 11:19, 11 באפריל 2013

אלעד שלום,
    שאלתך עוסקת בסכום שקיבלת בעבר? או שאתה ממשיך לקבל פיצוי חודשי מחברת הביטוח? התשובה העקרונית לשאלתך תלויה בסוג הפוליסה שלך ואוכל להשיבך רק אם אראה את הפוליסה בשלמותה. אתה מוזמן ליצור עמי קשר בטלפון 03-6953344.

תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.