תביעת נז'קין - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • עמי

  נשלח ע"יעמי 16:18, 25 בפברואר 2014

  שלום <>>> יש לי תביעה בבית משפט ( תביעת נזקין נגד חברת ביטוח ) יש לי מספר התיק כשאני בודק במערכת נט משפט רשום ממתין לדיון אבל בלי תאריך יש שתי שאלות : 1) האם הצד השני הגיש מכתב הגנה ? 2) אם אכן הוגש מכתב הגנה מתי נקבע הדיון הראשון ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  16:26, 25 בפברואר 2014

  שלום רב,
  למערכת נט המשפט יכול להיכנס כל אדם ולראות פרטים כללים לגבי התיק, אך רק עוה"ד שמחזיק ב"כרטיס חכם" יכול לראות את מלוא התיק. במסגרת הפרטים הכללים ניתן לראות גם את הצדדים לתיק ואת זהות בא כוחם (מצד ימין) מכאן שבאפשרותך להיכנס לתיק ללא צורך בכרטיס חכם ולראות את פרטי עוה"ד המייצג של הנתבעת - אם לא מופיע עדין שם, סימן שעוד לא הוגש כתב הגנה.
  באשר למועד הדיון - בכל בית משפט נהוגה שיטה שונה לקביעת מועד הדיון הראשון, והדיון נקבע בהתאם לעומס יומנו של השופט אליו מנותב התיק לטיפול.

  תגובה
 • 17:35, 25 בפברואר 2014

  אכן יש שם עורך דין שמיצג את הצד השני אבל אין מועד לדיון כמה זמן עד שהוזכרו קובעת מועד לדיון תודה

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.