פגיעה - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • שחר

  נשלח ע"ישחר 22:37, 27 במרץ 2014

  שלום אני נפלתי על הרגל ונשברה במקום ציבורי עקב רשלנות . ואני רוצה להגיa תביעת אבל אני חולה בדלקת פרקים וצפיפות עצמות האם הדבר הזה מסבך את העניין או לא כאילו שחברת הביטוח יעולה לטעון שנכות אצלי ממחלה עוד משה שמעתי על גלגולת הדקה האם זה נכון

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  12:45, 31 במרץ 2014

  יש להניח כי חברת הביטוח תטען כי לא נפלת בגלל רשלנות אלא בגלל מצבך הרפואי שקדם לתאונה. עם זאת, מדובר בטענה עובדתית, אחת מיני רבות, שביהמ"ש ייצטרך להכריע בהן. אין מניעה להגיש תביעה.
  אכן, טענת הנגד שלך לטענות חברת הביטוח תהייה כי מדובר ב"גולגולת דקה", כלומר שהמזיק מקבל את הניזוק כפי שהוא, ולכן אם נגרם לך נזק גדול יותר כתוצאה ממצבך הרפואי שקדם לתאונה, המזיק אחראי על כל הנזק.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.