open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 16 בינואר 2018

            תשלומי ריבית על חובות לאגודה שיתופית

            האם רשאית אגודה שיתופית לדרוש תשלום ריבית עח חובות חבר לאגודה?

            16 בינואר 2018
          • מנהל הפורום עו"ד מרדכי שחם, מנהל הפורום 17 בינואר 2018

            שלום רב!
            אגודה שיתופית מחויבת בריבית ( או בהפרשי הצמדה וריבית ) ע"י מקורות האשראי שלה, והיא זכאית לחייב בריבית את כל מי שמקבלים אשראי ממנה, שהם ככלל - חברי האגודה. בהקשר: סעיף 36 רישא של "פקודת האגודות השיתופיות" אף קובע איסור על אגודה שיתופית להלוות כספים למי שאיננו חבר אגודה.

            17 בינואר 2018
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form