תאונת עבודה - פורום תאונות אופנוע

שאלה חדשה
 • מושיקו

  נשלח ע"ימושיקו 09:48, 21 במרץ 2013

  שלום, לצערי הרב עברתי תאונת דרכים בעת עבודתי עם הקטנוע של העבודה, החלקתי במהירות של 40-50 קמ״ש על כתם שמן בסיבוב. אני לא כל כך זוכר בדיוק מה קרה אחרכך אבל אמרו לי שפוניתי באמבולנס לבית חולים, בהתחלה הייתי קצת בשוק והלם טוטאלי ולאחר מספר שעות התחלת קצת להתאושש, בנוסף עשו לי ct כאשר הממצאים אין שברים ונזקים פנימיים, שוחררתי מבית החולים עוד באותו יום, יום למחרת התחלתי להרגיש כאבים (מכות יבשות כנראה) והמשכתי לנוח בבית 8 ימים בתאונת עבודה. האם יש לי מה לפנות לביטוח ולהגיש תביעה לפי השתלשלות המקרה? גם כשאין שברים וחבלות ניתן לתבוע את הביטוח?? יש לציין שאני עובד במקום מסודר מאוד הן גם מבחינת תשלום על ימי עבודה בזמן תאונת העבודה וגם מבחינת הביטוח של הקטנוע. אשמח מאוד ליעוץ בעניין.

  השב
 • 14:36, 21 במרץ 2013

  מושיקו שלום
  גם במידה ולא נותרו לך שברים או נזקיים פנימיים מגיע לך פיצוי מחברת הביטוח וזאת על עוגמת הנפש שנגרמה לך כתוצאה מהתאונה .כמו כן במידה ונגרמו לך הוצאות כספיות בעקבות התאונה את חלקן ניתן לתבוע מביטוח לאומי אולם את מה שלא יש לתובע את חברת הביטוח שמבטחת את האופנוע .
  ליעוץ נוסף אתה מוזמן לפנות למשרדנו

  אהוד בן ארי עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ידידיה בלויגרונד

מנהל הפורום: עו"ד ידידיה בלויגרונד

מתמחה בנזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות אופנוע, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, ייצוג בוועדות המוסד לביטוח
למידע נוסף

053-9374956 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויותיהם של רוכבי הדו - גלגלי שמספרם מוסיף לעלות בכל שנה מפאת צפיפות כלי הרכב בכבישי הארץ. אין זה סוד, כי רוכבי הדו - גלגלי מרבים להיות מעורבים בתאונות מאחר והינם חשופים יותר ועושים שימוש בכלי בלתי יציב. תאונת אופנוע הינה למעשה סוג של תאונת דרכים והזכויות המגיעות לנפגע וחלילה ליורשיו, נובעים ממספר דברי חקיקה, בתלות מלאה באופי האירוע ונסיבותיו.

כתבות בנושא - תאונת אופנוע ופינוי מזירה / מדריך