המשך ביטול השתתפות בחוג - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • אמא

  נשלח ע"יאמא 16:26, 27 באפריל 2014

  רשמתי את ביתי באמצע חודש מרץ האחרון לחוג ועפ"י התקנון ניתן להודיע על יציאה מהחוג עד 1.4.2014. ביתי איננה מוכנה ללכת לחוג יותר ויש לציין כי במשך חודש אפריל הלכה רק פעם אחת וזה אחרי שכונועים ואילוצים שלי. הודעתי היום בחוג כי היא לא תגיע יותר והם טעונים כי אין החזר כספי מאחר שעבר ה 1.4.014 אבל ביתי התחילה רק בחודש מרץ ולא היתה לה תקופת הסתגלות. שאלתי היא מה אני יכולה לעשות בעניין ? מגיע לי החזר של כמעט 1,000 ש"ח ברור לי כי את חודש אפריל בכל מצב אני צריכה לספוג. האם יש לי זכות לקבל את כספי בחזרה? הןדעתי להם גם בכתב על העזיבה מהחוג. לתשובתכם אודה, אמא

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  22:54, 27 באפריל 2014

  מכיוון שכנראה חתמת על טפסים שעליהם חתמו הורים שרשמו את ילדם בתחילת השנה התאריך לא תוקן לפני חתימתך. סביר כי היה ניתן לך תקופת הסתגלות כפי שניתנה לילדים שנרשמו בתחילת השנה. בהרבה חוגים המצב דומה ,חוגים נפתחים רק כשנרשמים אליהם מס ילדים על מנת שיהיה כלכלי.נסי להגיע להבנות או להכניס ילד אחר תחתייך. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.