גישור כדי להסדיר בעיה שנקלעתי אליה מול בעלי - פורום גישור וישוב סכסוכים

שאלה חדשה
 • רינת

  נשלח ע"ירינת 09:48, 23 באוקטובר 2013

  שלום אני נשואה 10 שנים ואחרי החתונה התחלתי לעבוד בעסק של בעלי שהוא הקים לפני שהוא הכיר אותי. התחלתי לעבוד תחת חוזה שחתמנו יחד עם משכורת מסודרת כל חודש. יש לנו 3 ילדים. אנחנו רוצים להיפרד בגלל עניינים שלא קשורים לעסק או למצב הכלכלי ומכיוון שאני הצטרפתי לעסק אחרי החתונה אני מפחדת מזה שלא אקבל כלום מהעסק. אני עדיין עובדת שם אבל בקרוב יעזוב. אני רוצה לקבל אחוזים או משהו מהעסק הזה כדי לא להישאר חסרת כל אחרי הגירושים. בעלי לא רוצה שיהיה לי קשר לעסק. חשבתי ללכת לגישור אם הוא יסכים כדי שנוכל להסדיר את הבעיה שאני נמצאת בה. מצד שני אם אין שום סיכוי שאני יקבל משהו מהעסק אין לי צורך בגישור הזה או שאולי בכל זאת כן? אודה לעזרתך

  השב
 • 10:35, 23 באוקטובר 2013

  רינת שלום,
  אקדים ואומר שמנקודת המבט שלי, התשובה לשאלה שלך טמונה בעובדה שלך ולבעלך יש שלושה ילדים משותפים. מרגע זה, בעיני, החובה שלכם (ולא רק ההמלצה הפרקטית שלי) היא לנהל בדרך של גישור ובדרך טובה את הליך הפרידה שלכם מהיותכם זוג נשוי והפיכת המסגרת המשפחתית שלכם למסגרת משפחתית חדשה שבה אבא ואמא אינם נשואים זה לזה.
  לשאלתך מה תהיה תוצאת הגישור בנושא העסק כמובן שלא ניתן להשיב מראש, אני יכול להבטיח לך בוודאות של 100% שהפתרון אליו תגיעו בהליך הגישור יהיה פתרון שיהיה לחלוטין לשביעות רצונך - פשוט בגלל שההליך כולו מבוסס על רצונם הטוב של שני הצדדים והסכמתם ובחירתם בתוצאה המתקבלת.
  אני מזמין אותך ליצור עמי קשר טלפוני ב- 0522677331 על מנת שתוכלי לקבל פירוט טוב יותר והכוונה.
  בהצלחה
  חיים מן, עו"ד ומגשר משפחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ערן שדה

מנהל הפורום: עו"ד ערן שדה

חבר לשכת עורכי הדין בישראל, בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים, אוניברסיטת חיפה. מגשר בהכשרת לשכת עורכי
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד אוה וייס

מנהל הפורום: עו"ד אוה וייס

בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני ביחסים בינ"ל מאוניברסיטת חיפה. התמחתה במשרד עורכ
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה

נקלעתם לסכסוך? בכוונתכם להגיש תביעה משפטית? הוגשה נגדכם תביעה? בית המשפט הפנה אתכם לגישור? בין אם אתם גוף עיסקי, עורכי דין או אנשים פרטיים, פורום גישור וישוב סכסוכים העוסק בדרכים החלופיות לפתרון סכסוכים, יתן לכם תשובות באילו מקרים הליך גישור מתאים? האם כדאי לפתור המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט? באיזה שלב כדאי לפנות לגישור? איך בוחרים מגשר? אילו כללים חלים על הליך הגישור? אתם מוזמנים להעלות שאלות וסוגיות המעסיקות אתכם.
חשוב לדעת כי התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.