גישור במקרה של בגידה יכול לעזור? - פורום גישור וישוב סכסוכים

שאלה חדשה
 • לולו

  נשלח ע"ילולו 08:28, 24 באוקטובר 2013

  גיליתי שבעלי בוגד בי ואני רוצה להתגרש ממנו. האם הליך של גישור יכול לתת פתרון למצב שכזה??

  השב
 • 15:03, 24 באוקטובר 2013

  לולו שלום,
  הגילוי שאת מתארת הוא מהגילויים הקשים, הכואבים וההרסניים שמתרחשים בחיי זוג. בהתאמה גם עוצמת הרגשות שמתעוררת בדרך כלל בקשר לכך.
  הסכנה במצב הזה לבני הזוג, ולילדיהם ככל שיש להם ילדים - היא שהרגשות הקשים והעוצמתיים האלו יפעילו את בן הזוג הנפגע ובסופו של דבר את שני בני הזוג - לפעולות שלחלוטין לא פועלות לטובתם, לא לטובת ילדיהם ולא לטובה בכלל. פעולות שבדרך כלל משרתות את הצורך הטבעי לנקום, לפגוע במי שפגע בי, להכאיב למי שהכאיב לי וכיוצא בזה.
  אני מזמין אותך להסתכל על הדברים מנקודת מבט גבוהה קצת יותר ולראות בגילוי הכואב הזה סימן דרך שמסמן את סוף קשר הנישואין ביניכם (ככל שהוא אכן כזה עבורך).
  ואם זו הנקודה שבה את ובעלך עומדים בה - הרי שבוודאי שנכון יהיה לנהל את פירוק הקשר הזה בהליך של גישור, הליך בו תפתחו לעצמכם את היכולת החדשה לחלוטין להתנהל בהמשך הדרך ביניכם כשותפים (ככל שיש לכם ילדים משותפים שהשותפות שלכם בהם לעולם לא נפסקת), ועל כל פנים - הליך בו תוכלו להביא לפירוק הקשר במינימום כאבים, מחירים ובמקסימום תועלות ופתרונות מיטיבים.
  בהליך הגישורי אתם הופכים להיות למעשה הגורם שכותב את פסק הדין שלכם בהליך ואת הסכם פירוק הזוגיות ביניכם - וזה במובהק הפתרון העדיף.
  אני מאחל לך בהצלחה
  ככל שתידרשי לעזרה נוספת את מוזמנת לפנות ישירות למשרדי בטלפון 02-6246777
  חיים מן, עו"ד ומגשר משפחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ערן שדה

מנהל הפורום: עו"ד ערן שדה

חבר לשכת עורכי הדין בישראל, בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים, אוניברסיטת חיפה. מגשר בהכשרת לשכת עורכי
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד אוה וייס

מנהל הפורום: עו"ד אוה וייס

בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני ביחסים בינ"ל מאוניברסיטת חיפה. התמחתה במשרד עורכ
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה

נקלעתם לסכסוך? בכוונתכם להגיש תביעה משפטית? הוגשה נגדכם תביעה? בית המשפט הפנה אתכם לגישור? בין אם אתם גוף עיסקי, עורכי דין או אנשים פרטיים, פורום גישור וישוב סכסוכים העוסק בדרכים החלופיות לפתרון סכסוכים, יתן לכם תשובות באילו מקרים הליך גישור מתאים? האם כדאי לפתור המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט? באיזה שלב כדאי לפנות לגישור? איך בוחרים מגשר? אילו כללים חלים על הליך הגישור? אתם מוזמנים להעלות שאלות וסוגיות המעסיקות אתכם.
חשוב לדעת כי התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.