סירוב לויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • רחל

  נשלח ע"ירחל 19:28, 21 בדצמבר 2013

  היי יש לי שאלה ,אני ובעלי רוצים לטוס לארה״ב לירח דבש ולבקר במקום בו גדל וקיבלתי סרוב כבר פעמיים מצבי הכלכלי טוב מאוד אבל עצמאית בתחום הקוסמיטקה ואיך שהפקידה שמעה את זה היא עשתה פרצוף ומחקה את החיוך הבאתי לה חוזה שכירות של העסק שלי ואפילו תלושי משכורת של בעלי יש לציין שיש לנו בית ורכב חסכונות וכמובן בעלי אזרח ארצות הברית.... מה עושים בנידון? חשבנו לטוס בפבואר שזה הזמן היחיד שיש לנו.... ועכשיו זה כניראה לא יצא לפועל כי קיבלתי סרוב....

  השב
 • 14:13, 22 בדצמבר 2013

  Hi Rachel,

  Thank you for your email. Unfortunately, it is often difficult for an immediate family member of a US Citizen to receive a tourist visa. Once you are refused for a tourist visa, you basically have two options:

  1) Apply again. Hopefully, you will have a more understanding Consular Officer and you will also be better prepared to show your ties to Israel and the reason your trip in the US will truly be temporary. There is no magic solution to being approved. You will likely need some luck.

  2) Apply for a Green Card. Often times, the US Embassy will approve a Green Card application for the immediate relative of a US Citizen but not a tourist visa application. However, this is a much lengthier process and is not very useful if you do not intend to live in the US in the near future.

  I hope this helps. Good luck.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.