סירוב לויזה תייר 3 פעמים - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • שלי

  נשלח ע"ישלי 16:04, 14 בפברואר 2014

  היי הייתי אתמול בשגרירות בפעם השלישית בנסיון להוציא ויזה תייר וסורבתי. אני סטודנטית שנה ראשונה ועובדת בסופי שבוע. אני מעוניינת לנסוע בחופשה שלי בספטמבר לטוס עם אמא לטייל בארה״ב 3 שבועות ולבקר משפחה. המראיין שעשה לי אתמול את הראיון אפילו לא ביקש ממני מסמכים, תעודת סטודנט וטען שאני רק התחלתי ללמוד וזה לא מספיק. האם שווה לי עד ספטמבר לנסות עוד פעם ולבקש או שלא כדאי לי? תודה רבה

  השב
 • 21:55, 14 בפברואר 2014

  Hi Shelly,

  To answer your question, the chances are not good that you will succeed before September (simply based on the fact that you are a student, have been denied three times, and I presume you are currently in your 20s). However, you can never be 100% certain. If you really want to give it another try then I would be happy to meet with you to ensure that you are properly prepared. However, I must admit that even if you meet with me the chances are probably not good under your circumstances. It is simply extremely difficult for young (i.e. 18-30) Israelis to obtain tourist visas to the US.

  If you are interested to meet with me please email me directly.

  I hope this helps.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.