ויזה L2 או J1 לבת הזוג - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • דניאל

  נשלח ע"ידניאל 15:02, 16 באפריל 2014

  שלום, אני נוסע מהעבודה לארצות הברית (ויזה L-1). אשתי, התקבלה לפוסטדוק באוניברסיטה. היא יכולה להוציא L-2 (מתוקף היותה אשתי) או J-1. השאלה שלי, איזו ויזה עדיף לה להוציא? J-1 אם L-2 עם אישור עבודה? האם זה שהיא על J-1 יכול להיות בעייתי בהמשך כשאקבל אישור שהייה קבוע או גרין קארד (כי היא לא על אותה הויזה כמוני)? באם אנחנו הולכים על האופציה של L2, כמה זמן לוקח להוציא אישור עבודה? האם ניתן להתחיל בתהליך לפני שאנחנו עוברים (להכנס פעם אחת עם ה-L2 לכמה ימים) ואז להתחיל בתהליך מהארץ לפני המעבר הסופי? תודה רבה

  השב
 • 16:46, 17 באפריל 2014

  A full and complete answer would probably necesitate a consultation, since your question reuqires more detial. However, I can tell you to be careful with a J-1 because, depending on some factors, a J1 visa may require the person to go back to their home country for 2 years before they are eligible to apply for US permanent residency.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.