חתונה לאזרחית אמריקאית - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • ישראל

  נשלח ע"יישראל 20:08, 16 במרץ 2015

  אני ואשתי התחתנו לא מזמן אני מעוניין להגיש בקשה לקבלת גרין קארד האם אפשרי לעבור תהליך זה ללא עורך דין? מהיכן אני מוריד טפסים? מרגע מילוי הטפסים תוך כמה זמן מקבלים ריאיון? מרגע קבלת גרין קארד זמני האם אני יכול לטוס לבד על מנת למצוא דירה לי ולאשתי או שהיא חייבת בפעם הראשונה להגיע איתי?האם יש משך זמן מסויים שאנחנו חייבים או רק אני להיות באמריקה בעקבות הבקשה?האם אשתי תוכל להיות ערבה שלי? כל מידע יעזור תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  09:34, 20 במרץ 2015

  שלום ישראל,

  בקשה לגרין קארד עקב נישואין לאזרחית ארה"ב אפשר להגיש ללא עורך דין, אבל אנו ממליצים כמובן להיעזר בעורך דין אשר עוסק בתחום הגירה לארה"ב, על מנת למנוע טעויות. הטפסים נמצאים באתר האינטרנט של שגרירות ארה"ב בישראל. ראיון מקבלים בדרך כלל בין 8 חודשים לשנה מהגשת הבקשה. שאר השאלות שלך תלויות בנסיבות ספציפיות, לכן אנו ממליצים לקבוע פגישה עם עורך דין, על מנת לקבל את מלוא המידע המבוקש.

  בהצלחה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.