האם יציאה למקסיקו מאפסת את הימים - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • עמיחי

  נשלח ע"יעמיחי 01:32, 2 ביולי 2015

  לפני כ- 4 חודשים יצאתי מגבולות ארה"ב למקסיקו עם דרכון אירופאי וזאת לפני שנגמרה לי אשרת השהייה, לפני החזרה לארץ אני רוצה להכנס שוב לארה"ב למספר ימים, האם היציאה למקסיקו איפסה לי את הימים? ולא יעשו לי בעיה להכנס שוב? בברכה עמיחי

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  08:54, 2 ביולי 2015

  שלום עמיחי,

  קצין ביקורת גבולות ברשות ההגירה לארה"ב בעל שיקול דעת לאשר או לסרב מתן ויזה לארה"ב בעת כניסה לארה"ב, על סמך התרשמותו את המבקש ויזה לארה"ב, לכן קשה לצפות מראש את ההחלטה בכל מקרה ספציפי. יחד עם זאת, כעיקרון לא אמורה להיות לך בעיה להיכנס לארה"ב, בייחוד עם מדובר במספר ימים בלבד ותוכל, באם תדרש, להציג כרטיס טיסה אשר מוכיח יציאה מגבולות ארצות הברית. אדם אשר נכנס ויוצא מספר פעמים רצופים, כאשר בכל פעם נשאר בארה"ב תקופה מקסימאלית או כמעט מקסימאלית של הוויזה, ואז יותא לזמן קצר וחוזר שוב בוודאי ייתקל בבעיה, אולם על פי דבריך אני מבין שמדובר בכניסה חזרה הראשונה לאחר שהייה של תקופה סבירה של כ- 4 חודשים מחוץ לארה"ב, לכן סביר להניח כי לא תתקל בבעיות מיוחדות בעת חזרה לארה"ב.

  בברכה,

  יהושע

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.