האם ניתן להוציא את הויזה לארה"ב בקונסוליה באירופה? - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • מוטי מיכאלי

  נשלח ע"ימוטי מיכאלי 13:36, 16 באוגוסט 2015

  שלום, אני בעל אזרחות ישראלית בלבד אבל חי כבר שנה באיטליה (עושה שם פוסט דוקטורט ויש לי מעין תעודת תושב אירעי ממשרד החוץ האיטלקי). אני רוצה להגיש בקשה לויזה לארה"ב בקונסוליה המקומית שלי באיטליה. האם זה אפשרי? אני לא חושב שיהיו סיבות לסרב לי (כי יש לי באיטליה אשה וילדים, אני לומד שם לימודי פוסט דוקטורט, ואני מגיש בקשה לשם נסיעה לכנס אקדמי) למעט הבעייתיות האפשרית כתוצאה מהיותי ישראלי שמגיש בקשה באיטליה. לפני כמעט עשר שנים הונפקה לי כבר ויזה בקונסוליה בת"א אבל היא לא אתי באיטליה (היא הוטבעה על דרכון ישן שלא שמרתי). תודה מראש, מוטי.

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהוש פקס, עו"ד,מנהל הפורום

  11:05, 17 באוגוסט 2015

  שלום מוטי,

  אכן על פניו נראה שלא תהיה סיבה שלא לתת לך ויזה לארצות הברית. תוכל לפנות אל שגרירות ארה"ב באיטליה. מומלץ להביא הזמנה לכנס ספציפית ממוענת אלייך, כמו גם אישורים על לימודים, נישואין וכדומה. אין בעיה כישראלי להגיש את הבקשה באיטליה.

  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.