גרין קארד מבוסס עבודה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • ליאת

  נשלח ע"יליאת 22:42, 4 בדצמבר 2015

  שלום, קיבלתי אחרי תהליך של מספר שנים ארוכות גריו קארד מבוסס עבודה. אני עדיין עובדת בחברה האמריקאית, אך כרגע נמצאת בארץ בעקבות עבודתו של הבעל וטיפולי פוריות. כיוון שהגרין קארד התקבל בארה״ב נאמר לי שאני צריכה לנסוע לארה״ב על מנת להגיש בקשה ל reentry ולעשות את הביומטרי על מנת שאוכל להמנע מלהגיע לארה״ב פעם בשנה כדי למנוע ביטול הגרין קארד. האם ניתן לבצע את זה בארץ דרך השגרירות האמריקאית? או שאכן אני חייבת לנסוע לארה״ב. הבנתי שמדובר בנסיעה של מינימום 3-4 שבועות. תודה מראש, ליאת

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  11:45, 7 בדצמבר 2015

  שלום ליאת,

  בהתאם לתיאור המקרה שלך, את תדרשי להגיע פיזית לארצות הברית על מנת להגיש בקשה לאישור שהייה מחוץ לשטח ארה"ב (re-entry) ללא ביטול הגרין קארד אשר ברשותך. אפשר לקבל אישור מיוחד פעם אחת לשהייה של עד תקופה של שנתיים מחוץ לארה"ב ללא איבוד הגרין קארד. ההליך חייב להתבצע כאמור בארה"ב וייקח 2-3 חודשים. לא ניתן לעשות את ההליך הנ"ל מול פקידי הגירה לארה"ב בשגרירות האמריקאית בישראל, אבל נוכל לסייע לך בהליך אם תרצי.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.