הערכה גסה של סיכויי הקבלה שלי לויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • סער

  נשלח ע"יסער 18:55, 2 באפריל 2016

  אהלן, חייל משוחרר כשנתיים, עשיתי מועדפת, עשיתי פסיכומטרי, מתכנן ללמוד באוקטובר הקרוב. לאחי הקטן מתוכנן טיול בר-מצווה בעוד כחודשיים, אחי ואמי שניהם כבר הוציאו ויזות, ואני אוכל להצטרף אליהם רק אם אצליח להוציא ויזה לעצמי, מה שעל הנייר נראה לא כזה פשוט. האם יש משהו שאוכל לעשות בכדי שהסיכויים יוטו לטובתי או שעדיף לחסוך את 150 הדולרים?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  17:20, 4 באפריל 2016

  שלום סער,

  אכן על פניו קיים קושי עבורך לקבל ויזה לארצות הברית, מפני שקיים חשש אצל פקידי הגירה לארה"ב לגבי השתקעות לא חוקית ועבודה בארה"ב ללא אשרת עבודה חוקית של צעירים ישראלים. יחד עם זאת, אם תוכל לשכנע כי התקבלת ללימודים כאן ויש לך מטרה ספציפית לטיול בארה"ב יחד עם המשפחה לבר מצווה של האח, ייתכן כי תקבל את הוויזה. בכל אופן לדעתי כדאי לנסות. מומלץ להביא כמה שיותר אסמכתאות בכתב להוכחת הטענות שלך. יכולים לתת לך ויזה ספציפית לטיול יחד עם המשפחה. בעתיד לאחר שתהיה לך עבודה מסודרת בישראל וקשרים אחרים בוודאי לא תהיה לך בעיה לקבל את הוויזה.

  בהצלחה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.