קנייה של דירה בגרמניה - פורום נדל"ן מניב בגרמניה

שאלה חדשה
 • יחזקאל

  נשלח ע"ייחזקאל 15:56, 27 בספטמבר 2012

  אני מעוניין לרכוש דירה להשקעה בגרמניה. מה הדרך לרכוש בצורה חוקית וכלכלית הנכונה. איך עושים את זה בפועל? מי מטפל בהשכרת הנכס? ניתן לקבל משכנתא? מה התנאים למתן משכנתא?

  השב
 • 13:34, 2 באוקטובר 2012

  הדרך הפשוטה ביותר לרכישה היא כמובן להעזר באנשי מקצוע מתאימים. בפועל פונים לאדם העוסק בתחום ואמון עליכם ועליו להביא את העסקה לפועל.

  אם אתה רוכש דירה מושכרת, אתה נכנס לנעלי המשכיר. אם אתה רוכש דירה לא מושכרת ומתכוון להשכיר אותה, ניתן להעזר כמובן בחברת הניהול ובמתווכים מקומיים.

  ניתן לקבל משכנתא. אני מעריך שניתן לקבל 50% לערך בתנאים המקובלים בשוק הגרמני.

  ד"ר יובל חן ,עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

ניתן לאפיין רכישת נדל"ן מניב בגרמניה ע"י ישראלים ב-2 איפיונים: הראשון, רכישה ע"י אנשי נדל"ן או ע"י חברות גדולות של נכסים מסחריים מניבי תשואה בכל רחבי גרמניה. האיפיון השני הוא רכישת דירה או דירות בודדות, בעיקר בברלין, לייפציג ודרזדן ע"י מי שעיסוקם העיקרי אינו בהכרח בתחום הנדל"ן.
המשותף לשני סוגי משקיעים אלו הוא זיהוי פוטנציאל הכדאיות ברכישת נדל"ן מניב בגרמניה, בין אם מפאת תנאי המימון הנוחים, המחירים הסבירים, התשואות הנאות, איכות השוכר ובין אם מחמת פוטנציאל ההשבחה והמימוש. חברות רבות רכשו אלפי ממ"ר של נכסים מסחריים ואלפי דירות בגרמניה. כמו כן, בעת האחרונה מאות ישראלים רכשו דירות בברלין ובערים נוספות בגרמניה כגון, בלייפציג ובדרזדן.