היכן משתלם לרכוש דירה בגרמניה כשהשקעה משתלמת? - פורום נדל"ן מניב בגרמניה

שאלה חדשה
 • אריאל

  נשלח ע"יאריאל 10:44, 12 במאי 2014

  שלום כשיוצאים מאיזור ברלין אפשר למצוא דירות במאה אלף יורו אבל הדירות קטנות מאוד פחות ממאה מ"ר והרבה מהדירות במחיר כזה לא חדשות ולא משופצות דירות גדולות יותר ובמצב טוב מאוד עולות הרבה יותר אז איפה זה נחשב השקעה משתלמת?

  השב
 • 16:08, 12 במאי 2014

  השאלה שלך, היא שאלת מפתח בכל השקעה. כמובן שלא יכולה להיות תשובה חד משמעית. אני מייצג שורה של משקיעים שרוכשים דירות בכל רחבי גרמניה ולא רק בברלין. אולי זו התשובה לשאלתך.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

ניתן לאפיין רכישת נדל"ן מניב בגרמניה ע"י ישראלים ב-2 איפיונים: הראשון, רכישה ע"י אנשי נדל"ן או ע"י חברות גדולות של נכסים מסחריים מניבי תשואה בכל רחבי גרמניה. האיפיון השני הוא רכישת דירה או דירות בודדות, בעיקר בברלין, לייפציג ודרזדן ע"י מי שעיסוקם העיקרי אינו בהכרח בתחום הנדל"ן.
המשותף לשני סוגי משקיעים אלו הוא זיהוי פוטנציאל הכדאיות ברכישת נדל"ן מניב בגרמניה, בין אם מפאת תנאי המימון הנוחים, המחירים הסבירים, התשואות הנאות, איכות השוכר ובין אם מחמת פוטנציאל ההשבחה והמימוש. חברות רבות רכשו אלפי ממ"ר של נכסים מסחריים ואלפי דירות בגרמניה. כמו כן, בעת האחרונה מאות ישראלים רכשו דירות בברלין ובערים נוספות בגרמניה כגון, בלייפציג ובדרזדן.