מכתב מעו"ד - החזר כספי על יולי בגן פרטי להורה שנשאר בבית עם הילדים - פורום מצב חירום - מבצע בדרום: זכויות משפטיות

שאלה חדשה
 • רונן

  נשלח ע"ירונן 10:26, 4 באוגוסט 2014

  לעו"ד אמיר שושני שלום. יש לי 2 ילדים בגן פרטי. הגן סגור מתחילת המבצע עד היום. דיברתי עם הגננת לגבי החזר על חודש יולי. הגננת טוענת שיש לה מכתב מעו"ד בו נאמר שמי שנשאר עם הילדים בבית ויקבל כסף פיצוי מהמדינה על ימים אלו, לא זכאי להחזר כספי. הכצעקתה???? זה לא נשמע לי הגיוני בעליל. אשמח מאוד לתשובתך. תודה מראש :)

  השב
 • 10:45, 4 באוגוסט 2014

  זה פשוט קשקוש.
  אתה לגמרי צודק.
  הנכון הוא בדיוק ההיפך. היא - הגננת, תוכל לפנות למדינה ולבקש מהם לשלם לה פיצוי על הנזקים שלה. ההורים בכל מקרה לא יוכלו לבקש וגם לא יקבלו פיצויים.
  לכן, היא צריכה להחזיר לכם כסף על הימים שהגן לא עבד.

  תגובה
 • 11:05, 4 באוגוסט 2014


  גם לי יש ילדה במשפחתון פרטי ללא ממד תקני , שבוע אחד הגן היה סגור ולאחר מכן פתחה הגננת את הגן ללא אישור פיקוד העורף. אך אני לא שלחתי את בתי לגן מחשש לבטחון הילדה, ישנם מספר הורים ששלחו את ילדיהם. העניין הוא שחודש יולי שולם למרות שהילדה נכחה בגן 6 ימים בלבד וכעת גם הצק של חודש אוגוסט נפדה ובימים הקרובים הילדים אמורים לצאת לחופשת קיץ. האם עלינו לקבל החזר כספי מהגננת \ החזר ימים?

  תגובה
 • 11:14, 4 באוגוסט 2014

  כן:

  תגובה

המצב הבטחוני בדרום גורר אחריו שאלות רבות לגבי הזכויות שלנו האזרחים והעובדים, בין היתר בשאלות הנוגעות לנזקי גוף, ביטוח ורכוש, היעדרות ממקום העבודה, שאלות בנושא פיצויים וזכויות נוספות.