החזר תשלום מגן פרטי באזור הדרום - פורום מצב חירום - מבצע בדרום: זכויות משפטיות

שאלה חדשה
 • עדי

  נשלח ע"יעדי 17:48, 7 באוגוסט 2014

  שלום, גן פרטי שהיה סגור לאורך כל תקופת הלחימה עד היום בהנחיית פיקוד העורף> 1) מה עושים עם התשלום עבור חודש יולי? 2) האם אני מחוייבת לשלם עבור אוגוסט במידה והגן לא יהיה פעיל באוגוסט (כיוון שזו החופשה המתוככנת מראש)? 3) האם ניתן לבטל צ׳ק היורד עוד יומיים בגין חודש אוגוסט? תודה

  השב
 • 18:55, 7 באוגוסט 2014

  שלום עדי, כתבתי על זה מספר פעמים בעבר, ואני חוזר וכותב. אם הגן לא עבד - מגיע לכם החזר. אם נתתם שיק "למוטב בלבד" אתם יכולים לבטל אותו. אם נתתם שיק על יולי ושיק על אוגוסט והגן לא עבד ביולי - אתם יכולים לבטל את השיק של אוגוסט. אם יש כמה ימים הפרש, תתחשבנו עם הגננת. אם נתתם שיק שהוא לא "למוטב בלבד" תוודאו לפני שאתם מבטלים אותו שהגננת לא העבירה אותו לצד שלישי כי אם היא עשתה את זה הביטול הוא בעייתי ותצטרכו לא לטל אותו אלא לתבוע מהננת להחזיר לכם את הכסף.

  תגובה
 • 19:04, 7 באוגוסט 2014

  תודה. ואם התשלום במזומן, לא לשלם את אוגוסט.?

  תגובה
 • 07:10, 8 באוגוסט 2014

  נכון

  תגובה
 • 20:54, 10 באוגוסט 2014

  הגננת הפעילה את הגן ב 7,8 לאוג׳ והשאירה אותנו באוויר לגבי המשך אוג. עכשיע עדכנה שמפעילה אותו עד 21/8. מה שלא ברור לע, כיון שאין שם מרחב מוגן...? 1) האם רשאית להפעיל את הגן למרות שאין מרחב מוגן? 2) האם עכשיו כני מחוייבת לשלם על אוג? או חלקית?
  תודה

  תגובה

המצב הבטחוני בדרום גורר אחריו שאלות רבות לגבי הזכויות שלנו האזרחים והעובדים, בין היתר בשאלות הנוגעות לנזקי גוף, ביטוח ורכוש, היעדרות ממקום העבודה, שאלות בנושא פיצויים וזכויות נוספות.