לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
דינה

שכר בימים של המבצע עמוד ענן

שלום אני מרצה ושכרי בנוי לפי שעות אפקטיביות אני גרה באזור ה-40 ק"מ והייתי אמורה ללמד בימים מסוימים באשדוד לפי הוראת פיקוד העורף בוטלו הלימודים באשדוד, במרכז לימדתי רגיל!! האם המעביד צריך לשלם על השעות שבוטלו באשדוד? תודה דינה

אמיר שושני

שלום דינה. לא כתבת האם את במעמד של פרילנסר או במעמד של שכירה. אם את במעמד של שכירה - אזי המעביד צריך לשלם לך ולקבל את הפיצוי מהמדינה. אם את במעמד של פרילנסר, אני מציע לך לעיין בהחלטות של ועדת הערר בראשותי, שקבעה שפרילנסר הוא בגדר "עסק" ולכן זכאי לפיצוי על הימים בהם הוא לא עבד. תצטרכי להוכיח שביטול השיעורים הוא זה שגרם לך שלא לעבוד ולא, נניח, שנרשמו פחות מידי אנשים לקורסים שהיית אמורה להעביר. את יותר מאשר מוזמנת להכנס לקישור הזה: http://www.shoshani.co.il/Committees.aspx ולראות החלטות של הועדה, ובכללן ההחלטות בנושאים שציינתי למעלה בהצלחה.

דינה

אמיר תודה רבה על התגובה המהירה. אני שכירה ומקבלת שכר לפי שעת הרצאה .הקורסים בהם אני מלמדת הם במסגרת ביה"ס להנדסאים הסמסטר התחיל במועד ולימדתי את הקורסים האלה ואני אמורה לחזור וללמד אותם השבוע. אני אמורה להגיש עכשיו דוח שכר לחודש האחרון האם לכתוב את השעות שלא לימדתי בגלל המבצע עמוד ענן האם ישלמו עליהם או שעליי לתבוע אותם ממישהו אחר/המדינה/ ביטוח לאמי מי???? תודה רבה דינה.

אמיר שושני

אם את שכירה, מצבך הכי טוב. תכללי את השעות האלה בדו"ח והם ישלמו לך.

דינה

תודה על התגובה אם בכל זאת מסרבים לשלם על השעות איך אפשר לתבוע אותם דינה

דינה

אמיר תודה רבה על התגובה המהירה. אני שכירה ומקבלת שכר לפי שעת הרצאה .הקורסים בהם אני מלמדת הם במסגרת ביה"ס להנדסאים הסמסטר התחיל במועד ולימדתי את הקורסים האלה ואני אמורה לחזור וללמד אותם השבוע. אני אמורה להגיש עכשיו דוח שכר לחודש האחרון האם לכתוב את השעות שלא לימדתי בגלל המבצע עמוד ענן האם ישלמו עליהם או שעליי לתבוע אותם ממישהו אחר/המדינה/ ביטוח לאמי מי???? תודה רבה דינה.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום חרבות ברזל - זכויות משפטיות