חבר שנתיים האם לעשות הסכם אם לא נגור ביחד?? - פורום ידועים בציבור ונישואים אזרחיים

שאלה חדשה
  • אפרת

נשלח ע"יאפרת 08:24, 30 בינואר 2015

:יש לי בן זוג שנתיים. אני חד הורית+ ילדה אחת, ויש לי בית שקניתי לפני חצי שנה ברובו במזומן וחלק קטן משכנתא. חבר שלי הוא רווק, ואין לו דבר. הוא רוצה לעבור לחיות אצלי,שאלה1: האם עלי לעשות הסכם לחיים משותפים? שאלה 2: האם זה בסדר שאני אנסח את המכתב והוא יחתום בלי קשר לעו"ד? ושאלה 3: במידה ולא נעבור לחיות יחד עדיין עלי לעשות הסכם כתוב?.... אנא מענה על 3 השאלות תודהההה רבה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד עדיאל ברוך

עו"ד עדיאל ברוך,מנהל הפורום

09:04, 30 בינואר 2015

מומלץ לערוך הסכם לחיים משותפים. הסכם זה צריך להיות מאושר ע"י נוטריון או בית המשפט. לגבי מעבר שלו אלייך יש להבין כי ידועים בציבור יכולים להיות מוגדרים במספר קריטריונים שהמהותי הוא מגורים משותפים. במידה ולא יתגורר עימך יכול להיות שלא תיכנסו להגדרה של ידועים בציבור.

עו"ד עדיאל ברוך מומחה לדיני משפחה וירושה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עדיאל ברוך

מנהל הפורום: עו"ד עדיאל ברוך

מומחה בתחום דיני המשפחה והירושה, בעל ניסיון רב הכולל ניהול תיקי גירושין מורכבים וכן ייצוג והופעות בע
למידע נוסף

053-9374675 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה לשאלות הנוגעות לידועים בציבור ונישואים אזרחיים, מי נחשב לידועים בציבור? מה קורה כאשר בן הזוג נפטר? האם ידועה בציבור זכאית למזונות? מהן זכויות הרכוש של ידועים בציבור בתהליך פרידה? מהם זכויות הירושה של ידועים בציבור? איך מתגרשים לאחר נישואים אזרחיים? התרת נישואין?