ידועה בציבור לאחר גירושין חזרה לחיים משותפים - פורום ידועים בציבור ונישואים אזרחיים

שאלה חדשה
 • שי

  נשלח ע"ישי 13:45, 10 במרץ 2015

  שלום מבקשת לשאול התגרשנו בשנת 93 בבית הדין הרבני הסכם פסק דין בתוקף נירשם שאני אוותר על מחצית זכויותי בדירה והוא בתמורה ישכיר דירה עבורי ודמי מחייה הסכם החזיק עד 97 מצידו לא עמד בתשלומים והחזיר אותי הביתה מאז ועד היום גרים יחד מקיימים ניהול בית משותף עד היום השאלה 1 האם חלה עלי הגדרה של ידועה בציבור 2 מה קורה עם בין הזוג הגרוש אינו מעוניין חאריכת הסכם לחיים משותפים ושיקבל תוקף של פסק דין 3 האם אפשרי באופ חד צדדי לבקש בקשה להכרה לידועה בציבור ולמי לפנות 4 הגשתי טפסים לביטוח לאומי באופן חד צדדי כידועה בציבור זה מספק במידה ואני יוכר מבחינה משפטית בין הזוג לא כל כך משתף איתי 5במידה וינתן פסק דין בתוקף הוא מבטל את הישן מישנת 93 מודה לך מאוד על הסובלנות

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עדיאל ברוך

  עו"ד עדיאל ברוך,מנהל הפורום

  13:56, 10 במרץ 2015

  אם בן הזוג לא מעוניין בהסכם אז יש צורך להגיש תביעה לבית המשפט על מנת להכיר בכם כידועים בציבור, עצם זה שלא המשכתם לנהוג בהתאם להסכם הישן אז יש סיכוי סביר שזה מבטל אותו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עדיאל ברוך

מנהל הפורום: עו"ד עדיאל ברוך

מומחה בתחום דיני המשפחה והירושה, בעל ניסיון רב הכולל ניהול תיקי גירושין מורכבים וכן ייצוג והופעות בע
למידע נוסף

053-9374675 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה לשאלות הנוגעות לידועים בציבור ונישואים אזרחיים, מי נחשב לידועים בציבור? מה קורה כאשר בן הזוג נפטר? האם ידועה בציבור זכאית למזונות? מהן זכויות הרכוש של ידועים בציבור בתהליך פרידה? מהם זכויות הירושה של ידועים בציבור? איך מתגרשים לאחר נישואים אזרחיים? התרת נישואין?