מזונות לידוע בציבור אחרי פרידה - פורום ידועים בציבור ונישואים אזרחיים

שאלה חדשה
 • מארק

  נשלח ע"ימארק 15:11, 4 בפברואר 2014

  שלום, אני נפרדתי מאשה אחרי 22 שנים ביחד כנשואים בציבור. אחת מהסיבות המרכזיות לפרידה היתה ביזבוזים שלה ללא סוף. אני שילמתי משכנתא עבור בית, הוצאות מזון, רכב וכל המוצרי החשמל לבית. היא עבדה תמיד מעט מאוד שעות בתור מטפלת אחרי קשישים. חשבונות בנק היו אצלינו נפרדים ואני לא ידעתי מה קורה שם אצלה. עכשיו התברר לי שהיא ביזבזה המון כסף, לקחה הלוואות ועכשיו דורשת ממני מזנות. אני עזבתי את הבית לפני כחצי שנה וממשיך לשלם משכנתא (האישה מתגוררת בבית). האם חוקי שהיא דורשת ממני מזונות? האם בית משפט יכול לפסוק לשלם לה מזונות באופן קבוע ולהמשיך לרושש אותי?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עדיאל ברוך

  עו"ד עדיאל ברוך,מנהל הפורום

  15:47, 4 בפברואר 2014

  על פניו לפי הפרטים שסיפרת נראה כי יש לאישה זכות למזונות על אף שאתם ידועים בציבור (מזונות משקמים), כמו כן אין סיבה שהיאתמשיך להתגורר בבית ואתה תשלם את המשכנתא, יש לפעול באופן מיידי על מנת לשמור על זכויותיך בבית.

  חסרים מספר פרטים בשאלתך, אשמח אם תוכל ליצור קשר בטלפון ואוכל לעזור לך 646-9603 (052)

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עדיאל ברוך

מנהל הפורום: עו"ד עדיאל ברוך

מומחה בתחום דיני המשפחה והירושה, בעל ניסיון רב הכולל ניהול תיקי גירושין מורכבים וכן ייצוג והופעות בע
למידע נוסף

053-9374675 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה לשאלות הנוגעות לידועים בציבור ונישואים אזרחיים, מי נחשב לידועים בציבור? מה קורה כאשר בן הזוג נפטר? האם ידועה בציבור זכאית למזונות? מהן זכויות הרכוש של ידועים בציבור בתהליך פרידה? מהם זכויות הירושה של ידועים בציבור? איך מתגרשים לאחר נישואים אזרחיים? התרת נישואין?