האם הגרוש יקבל פטור מתשלום מזונות אחרי שאעבור לגור עם בן הזוג הנוכחי (שאינו בעלי)? - פורום ידועים בציבור ונישואים אזרחיים

שאלה חדשה
 • אביטל

  נשלח ע"יאביטל 10:30, 27 במאי 2014

  אני גרושה ומגדלת את הבן שלי בן ה-8 גרושה 4 שנים יש לי בן זוג שאני והוא רוצים לעבור לגור ביחד בדירה שבה אני גרה בן זוגי הנוכחי כרגע מובטל ומחפש עבודה האם אחרי שנגור יחד ונהיה ידועים בציבור הגרוש שלי יקבל פטור מתשלום מזונות?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עדיאל ברוך

  עו"ד עדיאל ברוך ,מנהל הפורום

  12:03, 27 במאי 2014

  הגרוש שלך אל יוכל לקבל פטור מתשלום מזונות, כמו כן הוא יוכל להגיש תביעה להפחתת מזונות הן בשל העובדה שאינו עובד (במידה וזה מצב קבוע ומתמשך). כמו כן הוא יוכל להגיש תביעה להפחתת מזונות בגין רכיב המדור שכן הוא מחויב בתשלום 30% מהוצאות המדור שלך ברגע שתתגוררי עם מישהו אזי הוצאות המדור שלך פוחתות בחצי ולכן הוא יוכל לבקש לשלם 30% ממחצית הוצאות המדור שלך.

  תגובה
 • 16:23, 27 במאי 2014

  תודה על התשובה
  בן הזוג שלי מובטל הגרוש עובד
  האם בכל זאת הגרוש יקבל פטור ממזונות?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עדיאל ברוך

  עו"ד עדיאל ברוך ,מנהל הפורום

  16:26, 27 במאי 2014

  הגרוש לא יקבל פטור מתשלום מזונות זה הילד שלו והוא אחראי לו. הוא יוכל להגיש תביעה להפחתה של רכיב המדור במידה ותגורי עם מישהו ולבקש לשלם רק 30% מהחצי שלך במדור.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עדיאל ברוך

מנהל הפורום: עו"ד עדיאל ברוך

מומחה בתחום דיני המשפחה והירושה, בעל ניסיון רב הכולל ניהול תיקי גירושין מורכבים וכן ייצוג והופעות בע
למידע נוסף

053-9374675 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה לשאלות הנוגעות לידועים בציבור ונישואים אזרחיים, מי נחשב לידועים בציבור? מה קורה כאשר בן הזוג נפטר? האם ידועה בציבור זכאית למזונות? מהן זכויות הרכוש של ידועים בציבור בתהליך פרידה? מהם זכויות הירושה של ידועים בציבור? איך מתגרשים לאחר נישואים אזרחיים? התרת נישואין?