תביעה בגין נזק בגוף - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • ליאת

  נשלח ע"יליאת 18:37, 2 באפריל 2014

  שלום, שילמתי לקוסמטיקאית עבור טיפול קוסמטי (הסרת צלקת וסימני מתיחה) לסדרה של 8 טיפולים בעלות 4000 ש"ח, בטיפול ה3 היא השתמשה במכשיר שונה מהרגיל אשר השאיר לי כוויות קשות באזורים המטופלים וכרגע אני 4 חודשים לא מטופלת בתקווה שהכוויות יעלמו (נשאר פיגמנט בולט אך לא כפי שהיה בהתחלה) מלבד הכוויה והמשחות וההשלכות שנבעו בשל הטיפול , גם המטרה שלשמה טופלתי לא עברה וכל סימני המתיחה והצלקת נשארו כפי שהם. האם אני יכולה לדרוש את כספי בחזרה ולתבוע את הקוסמטיקאית?

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  07:02, 3 באפריל 2014

  כפי שאת מתארת את זה,כנראה שכן, אבל, אם את רוצה לא רק לתבוע אות אלא גם לזכות בתביעה, את צריכה מאוד להיזהר עם תביעה כזו. חייבים לבדוק מה בדיוק התחייבה הקומטיקאית לתת לך, למה היא השתמשה במכשיר אחר (אולי זו היתה חלק מהתוכנית), האם המכשיר האחר עבד כפי שצריך היה לעבוד (או אולי זו היתה תקלה), האם נגרם לך נזק (או שמא זו התוצאה שהיתה צפויה מראש), ועוד.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.