פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.

• האם אני זכאי לפיצויים עקב תאונה שלא במקום עבודתי

שלום. לפני כחודש ניגשתי לראיון עבודה בחברה כלשהי בתל אביב. בעת כניסתי למשרד התנפצה דלת הכניסה...

• מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

יש לך בהחלט עילת תביעה כנגד המקום, לא כמעביד, אלא כמזיק.

ד ל דור לוי 17:16, 14 במרץ 2017
    17:16, 14 במרץ 2017
  • כתב ויתור סודיות רפואית

לפני כ-3 שנים, גרושתו של בעלי, פרצה אלי הביתה מבעד לחלון ביתי, הכתה אותי וגרמה לי לחבלות פיזיות...

את יולה להסרב, ואז בית המשפט יצטרך להכריע עד כמה יסוייג הויתור

ב ב.ר 15:20, 12 במרץ 2017
    15:20, 12 במרץ 2017
  • חישוב בפיצויי נזיקין ת.ד וביטוח לאומי

לפי מומחי בית המשפט הנכות המשוקללת הינה 78%.המומחה עוד קבע כי לפני התאונה היתה לתובע נכות...

78% זה לא 100%. מחשבים כמה היה נותן 40% ומה היו נותנים 78%, ונתונים את ההפרש.

ש שיי 19:55, 7 במרץ 2017
    19:55, 7 במרץ 2017
  • תובעת בנזיקין וישנם סעיפים לא תקינים בהסכם עם הנתבעת

אני התובעת בנזיקין.עו"ד שמייצג אותי ניהל מומ עם הנתבעת ושלח לי במייל את ההסכם.ביקש שאעיר הערות...

כשאת ממנה עורך דין, את מצפה להוריד לך את העניין הראש. יחד עם זאת, רצוי מאוד שתהיי מעורבת במה שמתנהל. אם עו"ד שלח אליך את ההסכם להערות, ואת מוצאת משהו שלא נראה לך, תע לתשובה המלאה...

ח חני 17:56, 5 במרץ 2017
    17:56, 5 במרץ 2017
  • האם מגיעים לי פיצויים מתוקן

שלום לפני שנה וחצי החלקתי בבריכת הילדים כתוצאה מדריכה על גרעין של אפרסק שהיה במעקה הבריכה...

על מנת להחליט האם הטיפול שאתה מקבל נכון, אתה צריך לקחת את התיק מעורך הדין שלך ולהביא אותו לעורך דין אחר, על מנת לקבל חוות דעת מלאה. יש יותר מידי פרטים שחסרים בתיאור המקרה לתשובה המלאה...

י יוסי 23:43, 26 בפברואר 2017
    23:43, 26 בפברואר 2017
  • תביעה בגין נכות וצלקת - תאונות אישיות תלמידים

שלום, יש לי ילד בן 5 שלומד בגן עיריה . לפני חודש בערך עלה על מתקן בגן, מעד וקיבל חתך...

יש ביטוח תלמידים אבל כל שנה הכללים לתשלום משתנים מעט. את צריכה לקבל לידייך את הפוליסה שהיתה תקפה ביום התאונה ולראות מה הפיצוי שמגיע לך על צלקת. לגבי נכות, הזמן לבדוק אותה לתשובה המלאה...

ר רותי 12:44, 26 בפברואר 2017
    12:44, 26 בפברואר 2017
  • ייעוץ וחוות דעת לצורך קבלת החלטות

ניתן לקבל חוות דעת מימך על תיק שמתנהל לצורך קבלת החלטות?

כן.

ר רות............... 14:15, 22 בפברואר 2017
    14:15, 22 בפברואר 2017
  • התיישנות על ההתחייבות שלא לתבוע את המל"ל

אם אני מתחייבת בשטר הקבלה לא לתבוע את המלל בעתיד והתאונה קרתה לפני 8 שנים האם יש התיישנות מול...

אין התיישנות על ההתחייבות שלך שלא לתבוע את המל"ל. השאר לא רלוונטי.

ר רות.................. 22:20, 21 בפברואר 2017
    22:20, 21 בפברואר 2017
  • חברת ביטוח- חוות דעת

שלום, אני סובלת מאובדן כושר עבודה על רקע נכות נפשית. חברת הביטוח הכירה באובדן כושר עבודה...

חברת הביטוח לא אמורה לשלוח העתק מחוות הדעת שלך לאף אחד, למעט אם מדובר בהליך משפטי, שאז העתק חוות הדעת אמור להישלח לבית המשפט ולצד השני. וודאי לא לגורם שלישי שאינו צד לעני לתשובה המלאה...

נ ניבר 23:22, 20 בפברואר 2017
    23:22, 20 בפברואר 2017
  • בהסכם פשרה בתביעת פלת"ד נדרש להצהיר שלא יתבע את המל"ל בעתיד

תשובתך נירשמה באותיות אנגלית בטעות אשמח לקבל שוב את תשובתך כמו כן שאלה נוספת האם כאשר השופט...

הדבר שכיח. הסיבה לכך היא שבהרבה מקרים, לאחר שהביטוח הלאומי משלם לניזוק פיצויים, הוא פונה לחברת הביטוח ודורש ממנה להחזיר לו את הכספים ששילם לניזוק. חברת הביטוח שמשלמת לך ל לתשובה המלאה...

ר רות 14:46, 20 בפברואר 2017
    14:46, 20 בפברואר 2017
  • כאבים בשורש כף היד ובזרת

אני עבדתי במקום מסויים והיה הרבה לחץ בעבודה ועבדתי עם עכבר פשוט ומקלדת פשוטה. אחרי מספר...

כיון שכבר חתמת על טופס העדר תביעות, מול המעביד אין לך הרבה מה לעשות אבל ייתכן שתוכל לתבוע את הביטוח הלאומי, כ"מחלת מקצוע", אם כי אני לא בטוח האם דלקת בתעלה הקרפ לתשובה המלאה...

ט טל 09:14, 17 בפברואר 2017
    09:14, 17 בפברואר 2017
  • הפרת פרטיות ביחס לשיחה שהתקיימה למול חב' המציעה שירותי אבטחת מידע

התקשרתי לחב' לשחזור מידע אבטחת מידע וכיוצא בזה, לקבלת הצעת מחיר לבדיקת חדירה למייל שלי. חזר...

אינני יודע על בסיס איזה חוק הוא קבע שהשיחה חסויה, אבל אם היא חסויה, כמובן שאסור לו למסור את תוכנה לאחרים.

צ צח 14:39, 16 בפברואר 2017
    14:39, 16 בפברואר 2017
  • בהסכם פשרה בתביעת פלת"ד נדרש להצהיר שלא יתבע את המל"ל בעתיד

בהסכם פשרה תביעת פלתד נדרש התובע להצהיר כי לא יתבע את המלל בעתיד האם זה שכיח? האם זה תקין? האם...

ZV AFHJ' UTO KT ,XFHO' HBFU KL N,UL VPHMUHHO ,XFUO RGHUBH, AK NV AT,V GAUH KECK NVNUXS KCHYUJ KTUNH

ר רות. 21:11, 15 בפברואר 2017
    21:11, 15 בפברואר 2017
  • דיני נזיקין והדין הפלילי

הרקע לשאלה: כאשר רופא מפר את כללי האתיקה הרפואית לצורך ביצוע תקיפות בחולה, לדוג', כאשר...

מצטער, השאלות אינן בתחום התמחותי

מ מיכל 19:02, 9 בפברואר 2017
    19:02, 9 בפברואר 2017
  • הונאה, מעילה והפרת אמון ומרמה המבוצעים ע"י רופא פרטי כנגד מטופל המטופל באופן פרטי

רופא פרטי (פסיכיאטר פרטי) ביצע עברות מרמה והפרת אמון מעילה ומרמה כנגד אדם שבא לקבל ממנו טיפול...

מצטער, אינני בקיא בדין הפלילי

מ מיכל 16:23, 9 בפברואר 2017
    16:23, 9 בפברואר 2017
  • ברצוני לתבוע מרפאה, וטרם התביעה לדעת אם ניתן להגדירה כמרפאה ציבורית

שלום, האם ידוע לך מה הם הקריטריונים להגדרת מרפאה כמרפאה ציבורית? מדובר במרפאה שהוקמה ביוזמה...

זאת ההגדרה בחוק למרפאה ציבורית: "שירות מרפאה ציבורי" – שירות הניתן במרפאת חוץ הפועלת במסגרת בתי חולים כלליים, לרבות מרפאת בריאות הנפש בבתי חולים כלליים וכן מכ לתשובה המלאה...

מ מיכל 01:18, 2 בפברואר 2017
    01:18, 2 בפברואר 2017
  • תקינות "רשימת מסמכים" במסמכי ועדה רפואית

במסגרת ועדה רפואית קרן פנסיה העבירה לעמית מכתב בו היא פרטה את רשימת המסמכים שעמדו בפניה. אלא...

היא אולי אינה מספיק מדוייקת, אבל אם תרצה לעשות מזה סיפור. תצטרך להראות במה נפגעו זכויותיך מכך שהרשימה אינה מלאה. למשל: האם יש מסמך שלא צויין, שהיה הופך את הקערה על פיה, ו לתשובה המלאה...

י יורם 21:27, 18 בינואר 2017
    21:27, 18 בינואר 2017
  • המשך לשאלה - עדכון על מנת להימנע מטענה כביכול היה ניסיון מרמה

האם הסעיפים  המצוטטים להלן מהתקנון  יכולים  להוות בסיס לקרן פנסיה לפגוע בתשלומי...

לא נראה לי

א אלמוניות 20:07, 16 בינואר 2017
    20:07, 16 בינואר 2017
  • המסמכים אליהם קרן פנסיה צריכה להתייחס בוועדותיה

ועדה של קרן פנסיה היתה צריכה לקבוע נכות רטרואקטיבית אחורה, משנת 2005 ואילך. הקרן קיימה 2...

הם צריכים לציין את כל המסמכים שעמדו לעיונם ואשר הם עשו בהם שימוש

ק קובי 15:17, 14 בינואר 2017
    15:17, 14 בינואר 2017
  • האם קרנות פנסיה מוגבלות במתן קביעות לצמיתות

האם זה נכון שבהתאם להוראות המומנ על שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר בלתי ניתן לקבו בקרן...

אני לא מכיר את זה, וגם לא חושב שהוא צריך להורות להם לעשות את זה כי האינטרס שלהם הוא לא לתת נכות לצמיתות

ק קרן 15:01, 14 בינואר 2017
    15:01, 14 בינואר 2017
  • עדכון על מנת להימנע מטענה כביכול היה ניסיון מרמה

קרוב משפחה של נכה טיפל בעבורו בכל למול ביטוח לאומי וקרן פנסיה, אלא שעתה הנכה מטפל בענייניו...

אני לא חושב שניתן לבסס טענת מירמה על אי עדכון כזה, אבל אני קורא שהמצב בו לנכה יש מישהו שמייצג אותו, אינה נוחה לאותו מישהו, ולכן אני, אילו הייתי קרוב המשפחה, הייתי מודיע ל לתשובה המלאה...

א אלמונית 19:35, 6 בינואר 2017
    19:35, 6 בינואר 2017
  • ביטוח חובה עסקי/לא עסקי

שאלה לי: כשמחדשים ביטוח חובה ישנו שאלון ובו השאלה האם הרכב ישמש למטרה עסקית, ויוכר כהוצאת...

זה לא יכול להזיק לך, למעט העובדה שהביטוח יקזז את המע"מ מהפיצוי

ר רונית 13:31, 3 בינואר 2017
    13:31, 3 בינואר 2017
  • נכה שלא יכול לטפל בענייניו

למול הקרן נטען שהנכה לא יכול לטפל בענייניו, על בסיס זה הקרן הסירה ההתיישנות וקבעה כי בעבר קרי...

עקרונית - צריך להודיע, אבל אם בן המפחה שלו עוזר לו, למה להודיע? פשוט תעזור וזהו.

א אלמונית 14:27, 28 בדצמבר 2016
    14:27, 28 בדצמבר 2016
  • אי נטילת מלוא מינון תרופתי האם עלול לפגוע בקצבת נכות אכ"ע

אדם סכיזופרן המקבל קצבה מקרן הפנסיה, והפסיכיאטר רושם לו מינון תרופתי X, אלא שהאדם לא לוקח את כל...

ראשית, קשה להם לדעת את זה אם הוא לא מספר להם. שנית, הם נותנים פיצוי על מצב רפואי. לא על התנהלות שגויה. אני מסתייג רק בדבר אחד - תסתכלו בפוליסה או בתקנון הקרן, האם יש להם לתשובה המלאה...

א אלמונית 14:15, 28 בדצמבר 2016
    14:15, 28 בדצמבר 2016
  • תביעת ביטוח של תנועת נוער

הבת שלי קבלה כווייה חמורה (דרגה 2 עמוקה מאוד 30 סמ"ר) בעקבות תה ששתתה בפעילות בתנועת...

אפשר לתבוע אותם אבל תצטרכו להוכיח אחריות. בלי אחריות של המבוטח שלהם הם לא ישלמו. אפוציה נוספת היא לתבוע את ביטוח תלמידים. שם לא צריכים להוכיח אחריות. רק נזק

ר כ רז כהן 13:44, 26 בדצמבר 2016
    13:44, 26 בדצמבר 2016
עמוד מתוך18