נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

תבו משה

0
שנות נסיון
עברית
עברית
שטרן קריית אונו
שטרן קריית אונו

עו"ד משה תבו, עוסק באופן אינטנסיבי בתחום נזקי הגוף על כל היבטיו לרבות: תביעות ביטוח וסיעוד, תאונות דרכים, תאונות עבודה וביטוח לאומי. עו"ד תבו נלחם עבור כל אחד מלקוחותיו, הן בבית המשפט והן באמצעות משא ומתן על מנת למצות את מלוא זכויותיהם, במיוחד בתיקים מורכבים ורגישים ביותר.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עברתם תאונת דרכים, תאונת עבודה או נפצעתם בדרך אחרת? ללא ספק מדובר באירוע טראומטי. מעבר לכך שהוא דורש טיפול, מעקב, גם צפות תחושות לא נעימות – בילבול, חרדה, מתח, התרגשות ועוד.

 

אך לא הכול אבוד וחשוב בכל מקרה לשמור על התקווה, ולדעת כי ייתכן ואתם זכאים לפיצויים, שיעזרו לכם להתמודד עם התשלומים על הטיפולים שקיבלתם, אובדן ימי העבודה וכדומה. וכאן עו"ד משה תבו נכנס אל התמונה.

 

עו"ד תבו בעל ניסיון עשיר בתחום נזקי הגוף, ומספק את שירותיו המקצועיים באזור באר שבע וכן באזור פתח תקווה. לאורך השנים טיפל במקצועיות ובמסירות אין קץ בתיקים רבים בנושאי תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות כנגד חברות ביטוח, על כל גווניהן לרבות:קבלת דמי סיעוד, אובדן כושר עבודה וכן בליווי בקבלת קצבאות וכספים מביטוח לאומי.

 

לזכותו של עו"ד תבו נזקפות הצלחות רבות בניהול תיקי נזיקין וביטוח, הן בבתי המשפט והן בניהול משא ומתן תוך דאגה לזכויותיו של הלקוח.

 

עו"ד תבו נותן שירות גם בבאר שבע ובאזור הדרום 

 

אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד תבו ולקבל יחס אישי ושירות מקצועי ואדיב.