תביעה כלפי כל השכונה - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • אורטל

  נשלח ע"יאורטל 15:54, 30 במאי 2014

  שלום, אני מתגורתת בבניין שבו יש 17 דיירים, לפתע אנחנו במקבלים כתב תביעה על אחד עם שם אימי ואחד על שם אבי דבו זוג הורים תובעים את הקבלן של הבניין, העייריה ואת כל השכנים של שני בניניים צמודים. זוג הורים טובעים אתנו על כך שבנם בן ה11 לפני 4 שנים נפל מחומה מגובה של 5 מטר ועבר שברים והמון בדיקות ותהליכים רפואים ועל קבל 10 אחוז נכות. על כך הם טובעים את כל השכנים כולל העייריה והקבלן של הבניין. השאלה שלי איך אנחנו אשמים? בכלל אפשרי לתבוע אותנו שאנחנו לא אשמים בכלום בכל העניין? כל זה כי הילד קטין ונפל מגובה של 5 מטר, מה אפשרי לעשות בעניין אם אנחנו לא מעוניין להעיות קשורים לעניין ולהורי אין כסף לתבוע בחזרה או להגן על עצמם

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  07:43, 5 ביוני 2014

  שלום. ברוכים הבאים לישראל. פה כל אחד יכול לתבוע את כולם.
  אכן, מדובר בצרה, אבל במקרה המתואר, צרת רבים היא חצי נחמה. מה שאני הייתי עושה כדי להקטין את הנזק הוא - מתארגן עם שאר השכנים, רצוי דרך ועד הבית, ומתגונן ביחד איתם וכך חוסך הרבה כסף.
  אבל, לפני שאתם עושים את זה, בדקו את פוליסת הביטוח של הדירה שלכם. אלו כוללות בדרך כלל הגנה מפני פגיעה ברכוש המשותף. לא רק זה. בדקו גם האם לועד הבית היתה פוליסת ביטוח, שכן גם היא היתה אמורה לכסות את המקרה הזה. אם יש פוליסת ביטוח בתוקף - הידד ! יש לכם חברת ביטוח, שלחו את המקרה אליה והסירו לכם את העניין הזה מהראש.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה 6 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הדין
למידע נוסף

077-2304188 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.