נפילת תקרה - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • חיים

  נשלח ע"יחיים 01:14, 3 בספטמבר 2014

  שלום רב! הנני שוכר דירה כבר 3 שנים {אותו דירה} ולפני חודש בזמן שאני אשתי ובתי הקטנה יושנים במיטה בחדר שינה נפלה עלינו חלק מהתקרה המזל שהכול נפל בצד שלי וגרם לי לחתך בראש לאשתי ולתינוקת לא קרה כלום אלא רק נבהלו מכל הבלאגן אשתי בהריון מה שגרם לה ללחץ בעובר אבל הכול היה בסדר אם העובר בסוף. התקשרנו לבעל הבית של הדירה והוא באמת בא וראה מה קרה בסוף לאחר בדיקה מעמיקה התברר שהתקרה נפלה כתוצאה מנזילת מים ממקלחת השכן הוא כמובן הפעיל ביטוח ותיקן אצלו את כל הנזילה והם צריכים לבוא ולתקן פה גם בדירה הביטוח הכיר בזה שהנזילה היא זאת שגרמה לנפילת התקרה . השאלה שלי:האם אני יכול לתבוע תביטוח דירה של השכן על נזקי גוף ועוגמת נפש?לאחר המכה בתקופה האחרונה אני סובל בכאבי ראש חזקים שבאים והולכים ללא סיבה מה שלא היה לי קודם. אודה לך על תשובתך.

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני, עו"ד,מנהל הפורום

  06:47, 4 בספטמבר 2014

  בוודאי שכן. אתה יכול לתבוע את השכן שאצלו היתה הנזילה, ואם יש לו ביטוח, הוא יפעיל את הביטוח גם על זה. הביטוח כמובן לא ייתן לך רעיונות איך לתבוע, אבל הם יודעים היטב שאם נחתך מישהו, זו שאלה של זמן עד שהתביעה תגיע אליהם. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.