הצעת פשרה - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • ori

  נשלח ע"יori 17:41, 17 בנובמבר 2014

  שלום רב, לפני כ -4 שנים עברתי תאונת דרכים כהולך רגל. נותחתי בירך ונקבע אחוז בכות. הוגשה תביעה בבית משפט השלום. לפני כחודשיים וחצי הוצעה פשרה לא גבוהה יש לציין. נעניתי בחיוב רק שחברת הביטוח עדיין לא הגיבה. במעמד הצעת הפשרה נקבע קדם משפט נוסף כ 4.5 חודשים אחרי. לדעתי חברת הביטוח אינה מתכוונת להגיב או שתחכה עד לדיון ושם תסרב או שתציע משהו נמוך יותר וככה תמשוך זמן. דעתי היא שצריך להגיש תצהירים ולא לפספס את הדיון הבא או לבזבז את הזמן. עורך הדין שלי חושב שצריך להמתין. אשמח לדעתך בנושא. האם אתה חושב שתקופה של חודשיים וחצי היא תקופה סבירה? האם היית מגיש תצהירים או ממתין? תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  04:22, 18 בנובמבר 2014

  אני חושב שאם מינית עורך דין ואתה סומך עליו, תהיה זו טעות לבדוק אותו דרך האינטרנט. הוא מכיר את הפרטים יותר טוב מאחרים, ויש להניח שהפעיל את שיקול הדעת שלו בצורה מושכלת.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.