מקלות פלסטיק עם צמר גפן בבתי מרקחת - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • ארן ירושלמי

  נשלח ע"יארן ירושלמי 11:26, 30 בינואר 2015

  סבלתי מספר ימים מכאב אזנים חזק, והיום רופא אזנים (אף אוזן גרון) מומחה אמר לי שאסור בשום אופן להשתמש עם מקלות פלסטיק עם צמר גפן , ואסור כלל להחדירן לאוזנים אלא יש להשתמש בתרסיסשל שמן פרפין. ונתן לי גם מרשם ל טפות אוזנים וטפות שטיפה כששאלתי אותו מדוע בתי מרקחת לא אוסרים שמוש כזה , אמקר- שיווק- בישראל הכל ברדק. התרפות עלו לי כ 100 ש"ח להפתעתי בבית המרקחת של סופרפארם (במגדל המאה בת"א) ראיתי ליד קיר הגובל בבית המרקחת קופסאות המכילות מספר רב של מקלוני פלסטיק עם צמר גפן, כתוב על הקופסא שאין להחדיק עמוק לאף ולאוזנים. אך אין זה תקין כי הרופא אמר שאסור בכלל להשתמש בהם, ומה זה עמוק? איפו עובר הגבול בין כן ללא עמוק בדיוק? האם יש כאן עילה לתביעה יצוגית נגד סופר פארם / היבואן /יצרן של המקלות? אם זה כל כל מסוכן / האם לא צריך לשים את המקלות האלה בתוך בית המרקחת? כי כשהם בחוץ וגובלים בבית מרקחת אפשר גם לקנות אותן ללא רוקח.

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  05:18, 4 בפברואר 2015

  גם סיגריות מסוכנות לבריאות ומוכרים אותן. גם קוקה קולה לא בריאה ומוכרים אותה. גם סוכריות לא בריאות ומוכרים אותן, ואפילו, יש טוענים שתחליפי סוכר לא בריאים ומוכרים אותם. אין לדבר סוף. אשר לתובענה הייצוגית, הפורום לא המקום המתאים לדון בה.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.