נפילת תיקרה - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
  • חיים

נשלח ע"יחיים 23:45, 2 בפברואר 2015

שלום רב! הנני משכיר דירה כבר 3 וחצי שנים מאותו משכיר בחדר שינה היה סדק אם נפיחות בתקרה בחודש שמיני בזמן שישנו נפל עלינו התקרה אני נפגעתי בראש נהיה לי חתך 1 ס"מ אם דם כתוצאה מכך הייתי צריך מנוחה ומשככי כאבים ונשאר לי סימן קטן בראש ולאשתי שהייתה בחודש שישי נבהלה מאוד וכתוצאה מכך היה לה כאבי בטן חזקים והיא קיבלה גם ימי מחלה בנוסף נשברה לנו המיטה החשמלית שלנו שמעורכת בתשע אלף יש לציין שהתברר שכל זה זה תוצאה של רטיבות מהשכן הוא הפעיל תחברת ביטוח שהכירה בנזק של רטיבות בתקרה השאלה היא:האם אפשר לתבוע תחברת ביטוח גם על נזקי גוף ורכוש{כמובן שיש לי תיעוד רפואי ותמונות מהמקרה}. תודה רבה על תשובתך.

השב
  • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

אמיר שושני,מנהל הפורום

05:18, 4 בפברואר 2015

כן. בהחלט. אם יש לו פיליסת צד ג' - היא הכתובת לתבוע אותה על כל הנזקים, כולל נזקי גוף, כולל המיטה. כולל הכל

תגובה
  • 12:47, 4 בפברואר 2015

אפשר ליצור עמך קשר שתטפל לי בתביעה?

תגובה
  • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

אמיר שושני,מנהל הפורום

06:19, 5 בפברואר 2015

כן...

תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה 6 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הדין
למידע נוסף

077-2304188 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.