החלקה בבית המלון - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • אור

  נשלח ע"יאור 13:22, 13 באפריל 2015

  שלום, רציתי להתייעץ איתך בנוגע למקרה שקרה לאימי בבית המלון. התארחנו לפני כחודש פחות או יותר בסופש שישי שבת בבית המלון בעקבות שבת חתן עם כל המשפחה. אימי התחלקה בחדר שבו שהינו במלון.אימי בת 57 פחות או יותר. בשעה שנפלה לא יכלה לזוז לקום ופשוט התפתלה מכאבים. קראנו לאחראי המלון במטרה שיסייע רפואית ומסתבר שלא היה רופא מטעם המלון. הם הזמינו רופא פרטי ושילמנו לו 400 שח. הרופא הפרטי נתן לה 3 כדורים ומשחה קטנה ורשם את זה שנפלה במלון בחדר והתיעוד שלו אצלנו. ויש לנו את הדף שמעיד ששהינו במלון. אימי לקחה חופשת מחלה מאז כי כואב לה והיא סובלת מכאבים היינו עד לא מזמן אצל אורטופד שהפנה אותה לצילומי רנטגן ומיפוי עצמות היא צריכה לעשות השבוע. רופאת המשפחה כשאימי פנתה אליה אחרי האירוע רשמה לה הפניה לרנטגן לאיזור מסויים שלא הועיל לאורטופד.במידה והבדיקות והצילומים יוצאים תקינים עדיין אפשר לתבוע את בית המלון? ולזכות? אודה לתשובותייך. דבר חשוב נוסף ששכחתי להגיד שאנחנו ראינו במו עינינו שכמה אנשים החליקו במלון הזה בגלל הרצפה מה שמעיד שהרצפה מסוכנת וגורמת להחלקה. תודה רבה מראש

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  05:50, 14 באפריל 2015

  העובדה שכמה אורחים החליקו, עדיין לא אומרת שאימך נפלה בגלל אותה סיבה. אם היא נפלה בגלל שהיתה בעיה ברצפה, תוכל לתבוע וגם לזכות. אבל אם היא נפלה בגלל שהיתה לה סחרחורת, וזו לא אשמת המלון, לא תזכה בתביעה. נטל ההוכחה הוא עליך.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.