למי לפנות בקרן על מנת לקבל תשובות בנושא חישובים ותשלומים - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
  • גד

נשלח ע"יגד 13:40, 14 במרץ 2016

הרקע: אני עוזר לבן משפחה לקבל קצבת נכות ,משך שנים הקרן טענה להתיישנות ונוהל למול הקרן הליך משפטי, בהמשך לכך לאחר שההתיישנות הוסרה, המשכתי לפנות לקרן בעניין הוועדה הרפואית והעברתי את החומר הרפואי לאותו עו"ד מהמחלקה המשפטית שייצג את הקרן בהליכים המשפטיים. שאלתי היא: לאחר שנקבעה נכות לתק' עבר (כמה שנים אחורה) יש לי מס' שאלות ,משל: *מדוע בכל החודשים מצויין בתלוש שכר רק 25 ימים? (מה בכל החודשים מס' ימים קבוע?) *מדוע התקבל תלוש שכר של שנת שנת 2015 (חרף שהנכות קבועה רטרואקטיבית למס' שנים אחורה) * אך חישבו את הסכום שהפקידו בבנק (לפי חישוב שלי חסרים בסכום עשרות אלפי ש"ח) *אך חישבו את המשכורת הקובעת? למי נהוג/ עליי לפנות בקרן בשאלות אלה , האם לאותו עו"ד מהמחלקה המשפטית של הקרן? או לגורם אחר? תודה רבה

השב
  • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

אמיר שושני,מנהל הפורום

06:24, 17 במרץ 2016

אני הייתי פונה לאותו עורך דין שהתנהל מולי כי הוא ממילא יפנה למי שצריך וזה ייעל לך את ההתכתבות מולם.

תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.