לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
יוסי

האם מגיעים לי פיצויים מתוקן

שלום לפני שנה וחצי החלקתי בבריכת הילדים כתוצאה מדריכה על גרעין של אפרסק שהיה במעקה הבריכה כתוצאה מיזה שברתי את הכתף ו8 חודשים לא עבדתי .חזרתי לעבודה עם הגבלה בשעות העבודה. ושמותר לי לעבוד עד 24 שעות שבועיות כמו כן עשיתי הרבה טיפולי פיזיוטרפיה סמוך למועד הנפילה פניתי לעורך דין שאמר לי שהוא יכול להוצי הרבה כסף ושכדאי לי לתבוע את חברת הביטוח לכן נתתי לו לטפל בתיק והוא אמר לי שעליי להמתין 11 חודש כדי שהוא ישלח אותי למומחה שיבדוק אותי .חלפו 11 חודש ומבדיקה של המומחה נוא נתן לי 15 אחוז נכות לצמיתות שפניתי לעורך דין עם תוצאות הבדיקה הוא אמר שניפתח תיק בבית המשפט שילמתי אגרה של 700 שח בערך לפני 4 חודשים ועג היום לא קיבלתי תאריך לדיון מה שנראה לא כל כך סביר התקשרתי לעורך דין לשאול מה קורה והוא טען שהתיק שלי בעיתי ושאין לי הוכחות ועדים ואין הרבה צה לעשות ביום הפציעה ראה אותי מפעיל הבריכה נאנק מכאבים והוא אמר לי גם למלאות גוח תאונה מה שגם סיפקתי לו צילומים שאנשים אוכלים מטר מהבריכה למרות שיש שלט שאוסר זאת .השאלה שלי היא עם באמת אין מה לעשות ?הוא שהעורך דין טועה אשמח לתשובה בהקדם תודה יוסי

אמיר שושני, משרד עורכי דין

על מנת להחליט האם הטיפול שאתה מקבל נכון, אתה צריך לקחת את התיק מעורך הדין שלך ולהביא אותו לעורך דין אחר, על מנת לקבל חוות דעת מלאה. יש יותר מידי פרטים שחסרים בתיאור המקרה, ואי אפשר לדעת סיכויים בלי לראות את כל החומר.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום נזקי גוף ופיצויים