שאלה בקשר להסכם תוכנית תמ"א 38 - פורום צו מניעה

שאלה חדשה
 • מיכל

  נשלח ע"ימיכל 10:42, 24 במאי 2016

  שלום, רציתי לדעת, חתמנו על הסכם תמ"א עם הקבלן והוא הבטיח בזמן שחתמנו, משהו אחד ועכשיו הוא החליט שהוא מתחיל לבנות כבר בשבוע הבא, ביררנו ואנו רואים שהוא שינה את התוכניות, מבלי ידיעתנו ולא נותן את מה שהבטיח, האם יש דרך שאנחנו יכולים למנוע זאת, איני מסכימה שהוא יקטין לי את המרפסת וישנה לי את מיקום חדר האמבטיה, אודה לתשובה מהירה.

  השב
 • מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

  עוה"ד גיא הרשקוביץ,מנהל הפורום

  11:38, 24 במאי 2016

  שלום מיכל,
  ראשית תודה על שאלתך החשובה, חשוב להבין מה הציג לכם הקבלן ועל מה חתמתם, ולבדוק האם הסתירו מכם מידע במכוון או בטעות, כמו כן חשוב לדעת מה היו דרישות הרשות המקומית בעניין. ישנה דרך לעזור לכם, הזמן הוא גורם מכריע כאן ועל כן אמליץ לפנות ללא דיחוי למשרדנו, להמשך טיפול בדרכים המקובלות.

  תגובה
מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

מנהל הפורום: גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

בוגר המכללה למינהל – מקים ושותף במשרד. המשרד עוסק בתחום הרחב של המשפט המסחרי לרבות בליווי ויעוץ רכי
למידע נוסף

053-9374036 חיוג
הודעה

כל נפגע אשר מרגיש שעולו כנגדו, בכל דרך בין שכן, רשות מקומית, מעסיק, בן משפחה וכיו"ב, בו הוא מרגיש כי הצד הפוגע מנסה לקבוע עובדות בשטח ולגרום נזק, יכול לפנות באופן מיידי "מעכשיו לעכשיו" לבית המשפט ולבקש את הסעד המתאים.

ישנם מקרים רבים ומגוונים בהם נעשית פניה לבית  המשפט כאשר הסעד הראשוני הינו סעד זמני כלומר, צו אשר נועד להקפיא את המצב אשר עלול להשתנות אם לא יינתן הצו, עד לדיון ענייני לגופו של עניין בטעות הצדדים, או צו עשה אשר מחייב את הצד הפוגע, לכאורה, לבצע ולפעול כפי שיורה לו ביהמ"ש; צו מניעה – השארת המצב הקיים כפי שהוא; צו עיכוב יציאה מן הארץ; סעד להגבלת שימוש בנכס; תפיסת מכסים וכינוס נכסים זמני.

ניתן לקבל צו זמני בכל מקרה אשר לפי הכללים המפורטים בחוק, לרבות: פיטורי עובד, מטרדים שונים –הן של אנשים פרטיים והן של חברות או גופים מוניציפאליים או שלטוניים. צווים בנושאי קניין רוחני, סכסוכי שכנים, מניעת פרסום, וכל עניין אחר אשר אם לא יבוקש בדחיפות, לא יוכל המצב לחזור לקדמות וכפי שהיה בעבר