עלות צו מניעה- למינוי דירקטור בחברה - פורום צו מניעה

שאלה חדשה
 • ערן

  נשלח ע"יערן 09:30, 15 בספטמבר 2016

  שלום לכולם, אני בעלים בחברה והשותף שלי מעוניין למנות דירקטור שאני מתנגד לו, למיטב זכרוני יש לי זכות וטו בקבלת החלטות האם זה חוקי, האם אני יכול לקבל צו מניעה למינוי הדירקטור בחברה?

  השב
 • מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

  גיא הרשקוביץ, עו"ד מנהל הפורום,מנהל הפורום

  09:58, 18 בספטמבר 2016

  ערן שלום רב,

  שאלתך כולת מספר היבטים, האחד דורש לבחון את זכות הוטו שטענת שיש לך היכן היא מעוגנת, והשנייה לבדוק את תקנון החברה לפיו על החברה להתנהל, כמו כן, ככל ויש הסכם מייסדים ביניכם , חשוב לקרוא אותו כי הוא מחיל עליכם השותפים המייסדים חובות וזכויות. ככל ניתן לפנות בביהמ"ש בבקשה למתן צו מניעה, מוצע לפנות להשלמת פרטים ובדיקה בדרכים המקובלות.

  תגובה
מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

מנהל הפורום: גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

בוגר המכללה למינהל – מקים ושותף במשרד. המשרד עוסק בתחום הרחב של המשפט המסחרי לרבות בליווי ויעוץ רכי
למידע נוסף

053-9374036 חיוג
הודעה

כל נפגע אשר מרגיש שעולו כנגדו, בכל דרך בין שכן, רשות מקומית, מעסיק, בן משפחה וכיו"ב, בו הוא מרגיש כי הצד הפוגע מנסה לקבוע עובדות בשטח ולגרום נזק, יכול לפנות באופן מיידי "מעכשיו לעכשיו" לבית המשפט ולבקש את הסעד המתאים.

ישנם מקרים רבים ומגוונים בהם נעשית פניה לבית  המשפט כאשר הסעד הראשוני הינו סעד זמני כלומר, צו אשר נועד להקפיא את המצב אשר עלול להשתנות אם לא יינתן הצו, עד לדיון ענייני לגופו של עניין בטעות הצדדים, או צו עשה אשר מחייב את הצד הפוגע, לכאורה, לבצע ולפעול כפי שיורה לו ביהמ"ש; צו מניעה – השארת המצב הקיים כפי שהוא; צו עיכוב יציאה מן הארץ; סעד להגבלת שימוש בנכס; תפיסת מכסים וכינוס נכסים זמני.

ניתן לקבל צו זמני בכל מקרה אשר לפי הכללים המפורטים בחוק, לרבות: פיטורי עובד, מטרדים שונים –הן של אנשים פרטיים והן של חברות או גופים מוניציפאליים או שלטוניים. צווים בנושאי קניין רוחני, סכסוכי שכנים, מניעת פרסום, וכל עניין אחר אשר אם לא יבוקש בדחיפות, לא יוכל המצב לחזור לקדמות וכפי שהיה בעבר