צו הרחקה או מניעה נגד הסבים - פורום צו מניעה

שאלה חדשה
 • בטי

  נשלח ע"יבטי 11:08, 24 בינואר 2013

  האם אני יכולה להוציא צו הרחקה או מניעה נגד ההורים של בעלי לשעבר? הם מגיעים לבית הספר של הילדים שלי ומכניסים להם רעיונות לראש עליי, מסיתים נגדי ופוגעים ביחסיי עם ילדיי בגלל הגירושים שאני יזמתי.

  השב
 • 19:52, 29 בינואר 2013

  ערב טוב,

  ככל ומדובר בהסתה או חשש ממשי לכך עליך לפנות לביהמ"ש בבקשה לקבל צו הרחקה שמרחיק את הסבים מהילדים. יהא עליך לשכנע את ביהמ"ש בנזק הממשי שנגרם לילדים לנוכח ההסתה וההתערבות שלהם בחייהם וההשלכות של מעשה זה על הילדים.

  תגובה
מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

מנהל הפורום: גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

בוגר המכללה למינהל – מקים ושותף במשרד. המשרד עוסק בתחום הרחב של המשפט המסחרי לרבות בליווי ויעוץ רכי
למידע נוסף

053-9374036 חיוג
הודעה

כל נפגע אשר מרגיש שעולו כנגדו, בכל דרך בין שכן, רשות מקומית, מעסיק, בן משפחה וכיו"ב, בו הוא מרגיש כי הצד הפוגע מנסה לקבוע עובדות בשטח ולגרום נזק, יכול לפנות באופן מיידי "מעכשיו לעכשיו" לבית המשפט ולבקש את הסעד המתאים.

ישנם מקרים רבים ומגוונים בהם נעשית פניה לבית  המשפט כאשר הסעד הראשוני הינו סעד זמני כלומר, צו אשר נועד להקפיא את המצב אשר עלול להשתנות אם לא יינתן הצו, עד לדיון ענייני לגופו של עניין בטעות הצדדים, או צו עשה אשר מחייב את הצד הפוגע, לכאורה, לבצע ולפעול כפי שיורה לו ביהמ"ש; צו מניעה – השארת המצב הקיים כפי שהוא; צו עיכוב יציאה מן הארץ; סעד להגבלת שימוש בנכס; תפיסת מכסים וכינוס נכסים זמני.

ניתן לקבל צו זמני בכל מקרה אשר לפי הכללים המפורטים בחוק, לרבות: פיטורי עובד, מטרדים שונים –הן של אנשים פרטיים והן של חברות או גופים מוניציפאליים או שלטוניים. צווים בנושאי קניין רוחני, סכסוכי שכנים, מניעת פרסום, וכל עניין אחר אשר אם לא יבוקש בדחיפות, לא יוכל המצב לחזור לקדמות וכפי שהיה בעבר